Pánský parfém Adidas

Adidas je jednou z nejoblíbenějších značek parfémů na světě, a tak není divu, že si ji často vybírají muži i ženy. Především jsou spojovány s aktivními lidmi, kteří rádi vynikají v davu, takže pánský parfém Adidas může být přesně pro vás. Stojí za to vědět, že nejstarší vonná kompozice značky Adidas pochází z roku 1990, takže se značka může pochlubit dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou svých výrobků. Pánské parfémy Adidas jsou především dynamické vůně určené pro profesionálně aktivní a sportovně založené lidi. Adidas vytváří vůně, které vás povzbudí k novým výzvám a aktivitám. Pánské parfémy jistě splní očekávání každého muže - zejména pokud hledá vůni s prvky svěžesti a lehkosti, ideální pro každodenní život.

Pánský parfém Adidas

Nejlepší pánské parfémy jsou ty, které zdůrazňují individuální styl a osobnost muže. Muži jsou obvykle hrdí na svou dominantní povahu, takže se nebojí sáhnout po odvážných a silných vůních a přijímají výzvy k testování stále nových a nových vonných produktů. Muži, kteří dávají přednost sofistikovanějším vůním, by zase měli věnovat pozornost složkám daného pánského parfému. 

Stojí za to vědět, že pánské parfémy mají tři hlavní kategorie, které se skládají z nóty hlavy, nóty srdce a základní nóty neboli báze. Srdcová nóta vydrží nejdéle, zatímco hlavová nóta je velmi jemná a delikátní. Základní nóta je jednou z jedinečných vůní, které vyčnívají z celé kompozice. Při výběru správné vůně je dobré věnovat pozornost těmto třem kategoriím a zvolit pánský parfém Adidas s ohledem na roční období, což je nesmírně důležité. Jiné parfémy by se měly používat na podzim a v zimě a jiné na jaře a v létě. 

Tóny pánského parfému Adidas

Výběr dokonalé vůně pánského parfému je zásadní. Právě vonné oleje v parfému mu dodávají jedinečnou vůni, která je na pokožce silně patrná. Pánský parfém by se přece měl vyznačovat obzvlášť intenzivní a dlouhotrvající vůní. 

V pánských parfémech Adidas najdete například osvěžující vůně pomerančů, bergamotu, tropického ovoce, ale i trochu cedru, santalového dřeva nebo kardamonu. Tento typ parfému se vyznačuje především velmi osvěžujícími esencemi.

V našem obchodě najdete několik druhů parfémů Adidas, které se vyznačují různými vůněmi. Díky tomu si můžete vybrat tu správnou vůni. Adidas Active Bodies se vyznačuje hlavovými tóny, které zahrnují zelené tóny, listy černého rybízu, kmín a citron. Srdce tvoří santalové dřevo, cedr, růže a základ mech, ambra nebo pižmo. Kromě toho si můžete koupit také Adidas Adventure, kde dominuje bazalka, rozmarýn, levandule, bergamot, mech, jedle, fazole tonka, ambra, cyklámen, kapradí nebo borovice. Adidas Born Original for Him je jedinečná vůně, která podněcuje k akci svou esencí, jež spočívá ve fantazii v podobě aplikace různých vůní. Mluvíme především o pomeranči, fialce, levanduli, rebarboře, černém pepři, šalvěji, cedru nebo kašmíru.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, protějšek, adidas adventure cena, pánský parfém adidas, černý parfém adidas, černý parfém adidas, černý pánský parfém adidas, pánský parfém adidas, pánský parfém adidas, pánský parfém adidas, pánský parfém adidas, parfém adidas meskie, vůně adidas.