Miu Miu dámský parfém

Dámský parfém Miu Miu byl vytvořen pro moderní ženy. Vůně této značky jsou plné protikladů, fascinující a jednoduše krásné. Miu miu je společnost, kterou založila vnučka zakladatele módního domu Parada. Italská návrhářka Miuccia Praca se odklonila od estetiky své rodinné značky a vytvořila vlastní módní svět.

Miu Miu - společnost

Značku Miu Miu založila v roce 1992 Miuccia Prada. Výrobky této značky se však v ničem nepodobají klasickým kombinacím v kolekcích módního domu Prada. Hned od začátku návrhářka ukázala svůj vlastní charakter a způsob, jakým se dívá na navrhování oděvů.  První kolekce obsahovala brašny, háčkované úplety, dřeváky a bundy z ovčí kůže. V 90. letech 20. století zaznamenala značka značný úspěch. V tomto období bylo také otevřeno více než 50 obchodů Miu Miu.

Miuccia má při navrhování oblečení velkou fantazii. Inspiraci pro své oblečení čerpá ze současného světa popkultury, bohémy, ale odkazuje také na módu 40. a 50. let. Návrhářka se nebojí experimentovat a kombinovat překvapivé vzory a barvy. Její kolekce jsou často bláznivé, zajímavé a energické. Oblečení, které navrhuje, se často pohybuje mezi sentimentální minulostí a futuristickou budoucností. Značka se zaměřuje především na mladé, energické ženy. Mezi nejoblíbenější tváře značky Miu Miu patří modelka Laetitia Casta a herečky Vanessa Paradis, Katie Holmes, Amanda Seyfried a Kirsten Dunst.

Miu Miu - dámský parfém

V roce 2015 byl na trh uveden první parfém Miu Miu. Vyznačovaly se jedinečnou květinovou kompozicí a designovým flakonem. Získaly si srdce mnoha žen, které začaly pozorně sledovat další aktivity Miu Miu.

Dámské parfémy Miu Miu jsou určeny nápaditým ženám, které milují život. Najdete mezi nimi mnoho nabídek, které vás potěší. Vůně této značky jsou bohaté, inspirativní a poněkud tajemné. Jedním z obzvláště pozoruhodných návrhů parfémové společnosti Miu Miu je Miu Miu. Vůně je velmi překvapivá a na pokožce se krásně rozvíjí. Složení vůně obsahuje květinové, ovocné a zelené tóny.

Miu Miu - jaký parfém si vybrat

Vysoce kvalitní parfémy se vyznačují jedinečným složením vůně a vysokou trvanlivostí. Proto byste si měli vybírat vůně sestavené profesionály. Známé značky spolupracují s těmi nejlepšími parfuméry, takže v jejich nabídce najdete jen výrobky nejvyšší kvality.

Miu Miu znamená představivost, energii a odvahu. Stejně tak jejich dámské parfémy. Najdete mezi nimi návrhy ideální pro každodenní i zvláštní příležitosti. Vůně této značky si získaly velkou oblibu po celém světě. Vyzkoušejte dámské parfémy Miu Miu a staňte se jednou z nich!

Uživatelé internetu také hledali: substitute, equivalent, miu miu perfume.