Pánský parfém Azzaro

Azzaro je značka parfémů, která vytváří výjimečné, originální a jedinečné vůně pro muže, kteří se nebojí používat ve svých parfémech neobvyklé vůně. Pánské parfémy Azzaro jsou určeny aktivním, nezávislým a moderním mužům. Proto jsou ideální volbou jak pro každodenní nošení, tak pro zvláštní příležitosti. 

V našem obchodě s francouzskými parfémy si můžete zakoupit pánské parfémy značky Azzaro nebo zvolit jejich ekvivalenty, tj. náhražky se stejným složením vůně. Určitě splní všechna očekávání mužů, kteří potřebují dlouhotrvající a intenzivní vůni.

Pánský parfém Azzaro 

Azzaro vznikla podle vize a záměru návrháře Lorise Azzara, který se stejně jako jiné módní domy rozhodl uvést na trh vlastní řadu parfémů. Proto byl první parfém této značky uveden na trh již v roce 1975, a to dřevitě-chyprová vůně Azzaro for Women "Couture". Produkty značky se rychle zaplnily také pánskými parfémy, které byly klasické a moderní, a tak přišel Azzaro pour Homme, který lze přiřadit do skupiny fougere parfémů s aromatickou a dřevitou vůní. 

Mnohé z vůní byly vytvořeny s ohledem na pravý středomořský styl, kde se obvykle hostí radost, pohostinnost a příjemné bydlení. Proto je Azzaro parfémovou řadou s moderním poselstvím, jejíž vonné kompozice jsou na nejvyšší úrovni. Každá nová vůně je vytvořena pro širokou škálu mužů, kteří hledají inspiraci a chtějí vystoupit z davu.

Pánský parfém Azzaro - který si vybrat?

V současné době má značka Azzaro desítky parfémů, z nichž nejoblíbenější je Azzaro Chrome, který vyniká svěží, lehce pižmovou a sportovní vůní. Ucítíte kombinaci citrusových tónů s bylinnými akcenty vůně. Svrchní tóny obsahují ananas, bergamot, citron, neroli a rozmarýn. Srdce tvoří cyklámen, jasmín, koriandr a dubový mech. Základ tvoří brazilské růžové dřevo, cedr, santalové dřevo, fazole tonka, kardamom, dubový mech a pižmo. V naší francouzské parfumerii najdete také parfémy Chrome Pure a Chrome Sport, které se rovněž vyznačují velmi aromatickou a citronovou vůní. Kromě toho si můžete vybrat pánský parfém Azzaro Wanted s dřevitou vůní s prvky výrazného koření. Jedná se o nový parfém, který jistě upoutá pozornost. Ve složení vůně najdete citron, mátu, levanduli, zázvor, jalovec, kardamom, vetiver nebo jantarové dřevo. 

Najdete zde nejznámější a nejčastěji vybírané vůně dostupné v různých kapacitách spolu s náhražkami za velmi atraktivní ceny.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, azzaro black perfume, azzaro chrome sport price, azzaro loris, parfém azzaro, parfém azzaro, parfém azzaro, parfém azzaro pro ženy, parfém azzaro pro muže, balenciaga new fragrance, parfém azzaro, parfém azzaro chrome sport, parfém azzaro pro muže, parfém azzaro chrome pro muže, parfém azzaro chrome sport pro muže.