Dámský parfém Tommy Hilfiger

Pokud hledáte elegantní a zároveň ležérní vůni, která dokonale doplní váš každodenní styling a bude vás provázet každý den, vyplatí se sáhnout po klasice. Osvědčené kompozice renomované značky parfémů Tommy Hilfiger vám poskytnou to, co hledáte v každé vůni - harmonii, eleganci a atmosféru americké svěžesti.

Tommy Hilfiger - společnost

Tommy Hilfiger založil svou oděvní značku v roce 1985. Chtěl do svých oděvů vnést americký styl sportovně-elegantního oblečení, které by se dokonale hodilo pro každou příležitost. Styl oblečení preppy, inspirovaný americkou popkulturou, si rychle získal uznání nejen v USA, ale i po celém světě, a Tommy Hilfiger se tak stal tvůrcem trendů v každodenní módě. Výrazné tříbarevné logo je rozpoznatelné téměř všude na světě a značka má miliony fanoušků.

Tommy Hilfiger - dámský parfém

V polovině 90. let se sortiment značky rozšířil o vůně Tommy Hilfiger, které rychle dosáhly podobného úspěchu jako oblečení. Jednou z vlajkových lodí v nabídce parfémů Tommy Hilfiger je toaletní voda Tommy Hilfiger Girl, která kombinuje květinovou kompozici s jedinečnou každodenní svěžestí. Je dokonalým doplňkem vašeho každodenního oblečení, hodí se pro každou příležitost a nelze si ho nevšimnout!

Tommy Hilfiger Girl patří mezi kultovní dámské parfémy k těm dívčím a osobitým. Ovocně-květinové akordy doplněné dřevitými tóny vyvolávají příjemné asociace a nádherně se uvolňují na pokožce. Promyšlené složení způsobuje mimořádné uvolnění vůně, která dokonale zahalí každou ženu v jarních či letních dnech.

Jak si vybrat parfém?

Pokud hledáte vůni, která bude dokonale ladit s vaším každodenním životem a každý den vás zahalí, stojí za to zvážit osvědčené květinové kompozice. Díky promyšlenému složení se uvolňují postupně, což zajišťuje mimořádnou trvanlivost vůně.

Pokud pro sebe hledáte univerzální kompozici, stojí za to zvážit parfémy Tommy Hilfiger, které kombinují směs vůní květin a ovoce. V klasických lahvích s logem značky se setkávají tóny kamélie, květu jabloně, černého rybízu nebo mandarinky.

Uživatelé internetu také hledali: substitute, equivalent, hilfiger women perfume, tommy hilfiger women perfume, hilfiger perfume, hilfiger woman perfume price, tommy hilfiger perfume, tommy hilfiger women perfume.