Parfémy Barbie

V našem obchodě s francouzskými parfémy najdete nejen dámské a pánské parfémy, ale také dětské parfémy, včetně parfémů Barbie. Vždyť ikonické panenky Barbie patřily k nejoblíbenějším dívčím hračkám. Proto se výrobce rozhodl vydat také speciální parfém Barbie pro malé ženy. Tóny vůně jsou protkány vyzrálými esencemi, které dokonale podtrhnou dívčí charakter. 

V současné době se na pultech parfumerií nebo doplňků stále častěji objevují parfémy a vůně pro děti - obvykle s barevnými postavičkami nebo obrázky pohádkových postav. Díky tomu chce mít každé dítě nebo teenager ten správný parfém. V našem obchodě máte možnost zakoupit originální parfémy Barbie nebo jejich náhražky s identickou vůní. Určitě je to dokonalý doplněk pro každou malou slečnu a skvělý dárek se sladkou vůní. 

Parfém Barbie

Dětské parfémy jsou ideálním dárkem pro nejmenší, zejména pokud je parfém opatřen jejich oblíbenou postavičkou. To je i případ Barbie. Každá dívka tak může mít toaletní vodu s podpisem své oblíbené panenky. Je to parfém Barbie, který byl vytvořen s ohledem na ně. Jsou zcela bezpečné pro děti a co je důležité, nezpůsobují žádné podráždění pokožky. Je to prostě příjemný a sladce vonící doplněk. 

Dětský parfém Barbie pro dívky

V dětských parfémech rozhodně nenajdete žádné těžké vůně, které by byly silné a dráždily pokožku. Každá taková vůně pro nejmenší je samozřejmě vytvořena s ohledem na děti, takže byla vytvořena s péčí a pozorností k nejmenším detailům, které by mohly ovlivnit bezpečnost výrobků. Výrobci dbali také na správnou míru intenzity, takže parfémy Barbie nejsou ani příliš dlouhotrvající, ani silné, což je jejich výhoda, pokud mají být určeny pro nejmenší. Především mají potěšit, uspokojit a příjemně vonět. 

V našem obchodě najdete parfém Barbie, což je toaletní voda pro dívky s příjemnou květinovou vůní. Barbie Pink byla vydána v roce 2004, ale u nejmenších je stále oblíbená. Parfém se skládá především z hlavové nóty: citronového květu, květinových tónů a pryskyřice černého rybízu. Srdce se skládá z fialky, mimózy, růže a hroznů. Základní nótu neboli základ tvoří muškátový oříšek a pižmo.

Pokud chcete dát dívce dárek v podobě jedinečné vůně, pak je parfém Barbie ideálním nápadem. Určitě to bude hezké gesto s příjemnou a sladkou vonnou kompozicí. 

Uživatelé internetu také hledali: sladký parfém pro dívky, náhrada, ekvivalent.