Pánské parfémy Dolce Gabbana

Dolce & Gabbana je jedním z nejznámějších módních domů se skvělou pověstí. Jejich výrobky jsou velmi oblíbené po celém světě. Italští návrháři vytvářejí výrobky, které oceňují ženy i muži po celém světě. Výrobky této značky denně používají takové celebrity jako Johnny Depp nebo Madonna. Pánský parfém Dolce & Gabbana je vůně pro moderní a odvážné muže.

Dolce & Gabbana - společnost 

Společnost Dolce & Gabbana založili dva muži, Stefano Gabbana a Domenico Dolce. Společnost se zrodila v roce 1985 v italském městě, které je již léta spojováno se světem módy, a to v Miláně. První parfém této značky vznikl v roce 1992. V následujících letech společnost rozšířila svůj sortiment o plavky, kosmetiku a spodní prádlo. 

Módní dům Dolce & Gabbana je spojován především se sicilskou estetikou. V kolekcích se používají luxusní materiály, jako je hedvábí, samet a žakár, a převažují krémové, červené, pudrově růžové a slunečně žluté barvy.  V průběhu let se ambasadorkami značky staly krásné a úspěšné ženy jako Monica Belluci, Asahley Graham a Scarlett Johansson.

Dolce & Gabbana - pánský parfém 

Pánský parfém Dolce & Gabbana je určen pro moderní muže, kteří milují luxusní výrobky. Mezi návrhy této značky jsou vůně určené pro aktivní den i příjemný večer. Značka má ve své kolekci mnoho zajímavých a elegantních vůní, které jsou ukryty v klasických a vkusných flakonech. 

Mezi všemi vůněmi si parfém Dolce & Gabbana - Dolce & Gabbana zaslouží zvláštní pozornost. Vytvořeno pro muže, kteří milují tradice, ale zároveň rádi následují ducha doby. Hlavové tóny jsou bazalka, pelargonie, měsíček, vodní tóny. Srdce tvoří otruby, dřevité tóny, šalvěj, cypřiš, levandule. V základu se skrývá pižmo, ambra, labdanum a santalové dřevo. 

Dolce & Gabbana - jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vybrat krásný parfém a zároveň být spokojeni s jeho trvanlivostí, měli byste vsadit na ty, které vzešly z rukou profesionálů. To zaručuje vysokou odolnost a nejvyšší kvalitu vůně. Dobře zvolený parfém je také takový, který odpovídá osobnosti a povaze uživatele. Pánské parfémy Dolce & Gabbana jsou kompozice, které si zamilujete na první přičichnutí. Přesvědčte se sami!

Uživatelé internetu také hledali: dolce gabbana pánský parfém, dolce gabbana pánský parfém, náhrada, ekvivalent.