Pánský parfém Viktor Rolf

Hledáte vzácný a okouzlující dámský parfém? Viktor & Rolf je společnost pro muže, kteří vědí, co chtějí, a nebojí se za tím jít. Kdo ví, třeba vás pánské parfémy Viktor & Rolf zaujmou? Kterým mužům bychom tuto holandskou kolekci vůní doporučili? Jaké jsou charakteristické rysy parfémů Viktor & Rolf?

Viktor & Rolf - značka

Viktor & Rolf je nizozemská dvojice. Muži se věnují designu a módě již necelých 20 let. Historie svedla Viktora Horstinga a Rolfa Snoerena dohromady na Akademii umění v Arnhemu. Mladí absolventi spojili své síly a na první velkolepé úspěchy nemuseli dlouho čekat. Jako debutanti se vyznačují láskou k avantgardnímu stylu s odkazy na experimentální módu a sochařství. Některé z jejich kostýmů zdobí umělecká muzea po celém světě.

Značka je známá především svými bláznivými nápady, které dokonale odpovídají představě haute couture. Kromě toho je dvojice známá svými jedinečnými a velkolepými módními přehlídkami, které se do historie zapsaly jako nezapomenutelné podívané. Charakteristickým rysem nizozemských návrhářů je, že po každé přehlídce vyjdou ve stejném oblečení, aby se představili novinářům.

Viktor & Rolf - pánský parfém

Viktor & Rolf potěší mimo jiné odhalením jedinečné kompozice Spicebomb Eau Fraîche, která hýří návykovou svěžestí. Základem vůně jsou akordy růžového pepře, chilli a osvěžujícího pikantního grapefruitu. Srdcem je mořský vánek a levandule. V základu se objevují ohnivé "chladivé" tabákové a mechové akordy, které dodávají vůni palčivou hloubku. Eau Fraîche chladí i hřeje a podněcuje touhu po mužné smyslnosti.

Jaký parfém zvolit?

Abyste si vůni užívali co nejdéle, měli byste si vybrat dlouhotrvající parfémy s vhodně připraveným složením. Kromě toho byste měli mít na paměti, že těžší a výraznější vůně se hodí na večerní večírky a zvláštní příležitosti. Pro neformální situace je rozhodně lepší zvolit jemnější a decentnější vůně.

Parfémy Viktor & Rolf jsou mimořádně výbušné kompozice, které vám dodají spontánnost a pomohou vám najít vaše charisma a smyslnost. Každý muž s ním podtrhne svůj přirozený šarm a jedinečnou povahu. Pánské parfémy Viktor & Rolf se skvěle hodí k elegantním oblekům, ale podtrhnou i ležérní styl.

Společnost se vyznačuje naprostou profesionalitou a řemeslnou zručností. To jsou charakteristiky pánských vůní Viktor & Rolf, které si na světovém trhu s vůněmi našly miliony obdivovatelů. Získaly si respekt a důvěru velkého počtu mužů, kteří se spoléhají na tajemné a energické vůně Viktor & Rolf.