Dámský parfém Beyonce

Parfém věnovaný značce Beyoncé je směsí vonné kompozice, v níž se objevuje především orchidej. Dobře spolupracuje s ostatními tóny, především květinovými, díky čemuž je vůně parfému velmi výrazná, ale zároveň je jemná a delikátní, a proto je ideální pro každou ženu. Kromě toho se parfém Beyonce vyznačuje také vzhledem a designem flakonu - elegancí a šikem, a to i u takového prvku, jako je flakon parfému.

V našem obchodě naleznete dámské parfémy Beyonce a jejich náhrady se stejnou vůní.

Dámský parfém Beyonce - pro každou ženu 

Parfém Beyonce je návrh vůně pro každou ženu, bez ohledu na její povahu a styl. Tóny vůně v podobě orchideje se jistě skvěle hodí pro každodenní i výjimečné příležitosti. Proto parfém doplní každý den, působí originálním dojmem a přitahuje pozornost.

Pokud se chtějí ženy odlišit od ostatních, rozhodně by si měly vybrat dámský parfém Beyoncé. Proto se vyplatí parfém měnit i v závislosti na ročním období, aby byl ještě intenzivnější a jedinečnější, co se týče vůně. Proto se na podzim a v zimě používají mnohem těžší vůně. Naopak jaro a léto je skvělým obdobím pro použití lehčích tónů. Dámský parfém Beyoncé má jednu velkou výhodu - je ideální bez ohledu na roční období. Bude slušet každé ženě. 

Vonné poznámky v dámském parfému Beyonce 

V naší francouzské parfumerii máte možnost vybrat si dámský parfém Beyonce v několika variantách - Heat, Heat Rush a Pulse. Samozřejmě se můžete rozhodnout i pro náhražky s identickým složením vůně, které se od originálu neliší. Výběr přesného produktu závisí pouze na vás, vaší osobnosti a vašich preferencích. 

V parfémových výrobcích Beyoncé najdeme parfém Heat se zvláště orientálně-vanilkovou vůní. V tomto případě jsou to neroli, broskev, magnólie a orchidej. Srdce se naopak skládá z pižma, zimolezu, mandlí a makronkového dortu. Základ doplňují fazole tonka, sekvoje a ambra. Po úspěchu spojeného s Heat byl představen nový produkt Heat Rush jako jeho nástupce. Vyniká především svou květinově-ovocnou vůní, v níž se setkáme s esencemi, jako je červený pomeranč, mučenka, orchidej, třešeň, květ manga, teakové dřevo, ibišek, ambra nebo pižmo. 

Nabídku dámských parfémů Beyonce v našem obchodě doplňuje vůně Pulse. Hlavním tónem, který je patrný z barvy flakonu, je modrá orchidej. Vůni rozhodně dominují citrusové tóny, které dodávají svěžest. Vonné tóny, které Beyonce Pulse obsahuje, jsou hruškový květ, bergamot, modrá orchidej, citrusy, jasmín, pivoňka, vanilka, pižmo nebo santalové dřevo. 

Uživatelé internetu také hledali: replacement, equivalent, beyonce heat prices, beyonce heat perfume, beyonce heat perfume price, beyonce heat shop, beyonce perfume,

beyonce parfém, beyonce parfém cena, beyonce parfém heat, beyonce pulse cena,beyonce zápachy perfum beyonce, perfum beyonce reklama na parfém beyonce,thierry mugler beyonce,pachy beyonce, beyonce pulse parfüm, beyonce pulse

parfémy, parfémy beyonce pulse, parfémy beyonce pulse cena, parfémy beyonce pulse, parfémy beyonce pulse cena, parfémy beyonce pulse názory.