Pánské parfémy Diesel

Ačkoli značka Diesel začínala jako výrobce džínového oblečení, dnes je známá i ve světě parfémů. Její výrobky mají lehce provokativní, nezávislý a sofistikovaný charakter. Stejné vlastnosti mají i jejich pánské parfémy. Pokud jste muž, který žije naplno a nechce splynout s davem na ulici, musíte vyzkoušet pánský parfém Diesel. Možná se jich už nikdy nevzdáte!

Diesel - společnost 

Společnost Diesel založil Renzo Rosso v roce 1978 ve slunné Itálii. Zpočátku se zabývala výhradně výrobou oděvů, ale v průběhu let, jak se společnost rozvíjela, rozšířila svůj sortiment také o brýle, šperky, hodinky, luxusní kosmetiku a parfémy. 

Pánské parfémy Diesel zaujmou na první pohled. Vůně jsou uzavřeny v důmyslných flakonech, které často odkazují na historii značky (objevuje se motiv džínů). Sklo má také další překvapivé tvary, například sevřenou pěst nebo srdce. Jak všichni víme, pozitivní první dojem je velmi důležitý, ale nestačí k tomu, aby náročné uživatele udržel na dlouhou dobu na uzdě. Výrobky Diesel si získaly věrné příznivce díky svým nádherným vůním. Zajímavé je, že parfémy obvykle obsahují jen malý počet ingrediencí, ale jsou mistrovsky složené. Mezi pánskými vůněmi najdete tyto dominantní tóny: květinově-ovocné, orientálně-dřevité, citrusové, malinové, šalvějové, pepřové, dubové a pižmové.

Diesel - pánský parfém 

Značka se specializuje na tvorbu vůní pro muže, a proto nabízí celou řadu produktů, aby si každý mohl najít svou oblíbenou kompozici. Parfémy jsou určeny mužům, kteří hledají svěží a energizující vůně. Jedním z nejoblíbenějších produktů této značky je Diesel Fuel for Life. Hlavní akordy kompozice lze uzavřít do tří pojmů: sladké, ovocné a lehce kořeněné. Tato překvapivá kombinace je opravdovou vzpruhou! Fanoušci, kteří tento parfém používají denně, tvrdí, že má výraznou vůni šťavnatých malin, a přesto zůstává skutečně mužnou.

Diesel - jaký parfém zvolit?

Při rozhodování o koupi parfému bychom měli mít na paměti, že se nevyplatí řídit se pouze jeho vůní. Při prvním kontaktu se skladbou můžeme pouze říci, zda se nám líbí, nebo ne. Bohužel nejsme schopni okamžitě zjistit jeho trvanlivost. Proto byste si měli vybírat parfémy renomovaných značek, které vám poskytnou nejen potěšení, ale také vás krásně provoní po celý den.

Uživatelé internetu také hledali: substitute, equivalent, diesel perfume, diesel perfume men price, diesel perfume, diesel perfume men.