Pánský parfém Jimmy Choo

Pánský parfém Jimmy Choo bude jako tečka nad "i" vašeho každodenního stylingu. Pánské vůně této značky se vyznačují extravagancí a překvapivými kombinacemi různých vůní. Výběrem vůně Jimmy Choo tak zaručeně nezůstanete bez povšimnutí a vaše atraktivita v očích žen rozhodně vzroste.

Jimmy Choo - společnost

Zakladatelem značky je Jimmy Choo, který se narodil v Malajsii v rodině obuvníka. Jeho blízcí očekávali, že půjde v jejich stopách a bude také vyrábět a opravovat boty. Jaké bylo jejich překvapení, když Jimmy Choo stoupal po kariérním žebříčku, až si ho zamilovaly davy (včetně britské královské rodiny). Není přehnané tvrdit, že značka získala velkou slávu poté, co se princezna Diana objevila na veřejnosti v botách Jimmy Choo.

V roce 1996 se Jimmy Choo rozhodl rozvíjet společnost společně s Tamarou Yeardyle Mellon. Jejich spolupráce bohužel skončila v roce 2001 a sám zakladatel přestal být se společností spojován. Značka však v průběhu let stále vzkvétala a rostla až do současnosti. Dnes společnost vyrábí doplňky a parfémy pro muže i ženy.

Jimmy Choo - pánský parfém

Pánský parfém Jimmy Choo je nabídkou pro muže, kteří nemají rádi banální a druhořadé vůně. Vůně jsou odvážné a dokonale odpovídají stylu dnešního muže. Parfémy Jimmy Choo jsou často trochu nonšalantní. Ve vůních této značky najdete nenápadné tóny, jako je levandule, mech nebo ananasové listy.

Oblíbenou pánskou vůní od Jimmyho Choo je produkt Jimmy Choo Man. Tato vonná kompozice je na jedné straně jednoduchá a na druhé straně aromatická a svěží. Parfém je mírně sladký, ale rozhodně se jedná o mužnou vůni. Sladkost dodávají tóny melounu a ananasových listů. Hloubku kompozici dodává mimo jiné semiš a pačuli. Tento výrobek je kombinací jemnosti a elegance. Parfém je dokonalým návrhem pro letní dny.

Jimmy Choo - jaký parfém zvolit?

Pánské parfémy Jimmy Choo jsou výrobky, které jsou sestaveny tak, aby si mezi nimi každý muž našel vůni pro sebe. Aby byla koupě konkrétního parfému skutečnou trefou do černého, měla by být vůně dobře přizpůsobená uživateli a dlouho vydržet. Tato kombinace je možná pouze v případě, že vůně vytvářejí profesionálové, jako například ti, kteří spolupracují s Jimmy Choo

Uživatelé internetu také hledali: substitute, equivalent, jimmy choo men's, jimmy choo perfume meskie.