Diesel dámský parfém

Značka Diesel začala vstupovat do světa módy a nabízet svým zákazníkům zajímavé a kvalitní džínové oblečení. Od počátku si společnost svými výrobky vytvářela image provokativní, neobvyklé a sofistikované značky. Takový je i dámský parfém Diesel. Každá vůně této značky z vás má udělat hvězdu a oslnit vaše okolí. Parfémy jsou uzavřeny v originálních a nekompromisních flakonech, které dokonale odrážejí charakter vůní této značky. 

Diesel - společnost 

Zakladatelem společnosti Diesel je Ital Renzo Rosso, který začal vyrábět džíny v 15 letech. Své první kalhoty vytvořil na matčině šicím stroji. Všechny džíny, které sám vyrobil, hrdě nosil nebo prodával svým přátelům. Následující léta jeho tvorby ho přivedla na univerzitu v Padově, kde studoval průmyslovou textilní výrobu. Dnes je značka Diesel známá také svými hodinkami a parfémy. Dnešní výrobky této společnosti svým charakterem vyjadřují nezávislost a svobodu. 

Diesel - dámský parfém 

Dámské parfémy Diesel jsou inovativní vůně, které jsou pevně zakořeněné ve světových trendech. To, co dělá vůně této značky skutečně jedinečnými, je bohatost a rozmanitost kompozic. Většina vůní Diesel evokuje pobídku k oslavě života a radosti z každého dne. Dámské parfémy Diesel jsou vytvořeny tak, aby každá žena objevila sílu, vášeň a odvahu žít naplno. Vůně se vyznačují orientálními a chyprovými akordy. 

Mezi vůněmi značky Diesel pro ženy si jistě zaslouží pozornost Diesel Fuel for Life. Jak už název napovídá, tento parfém má ženu dobře naladit, dodat jí odvahu a pozitivní energii. Uživatelé této vůně ji popisují jako velmi zajímavou, rozkošnou a provokativní zároveň. Svrchní tóny tvoří mandarinka a růžový pepř, srdcové tóny muškátový oříšek a jasmín a základní tóny pačuli a vetiver. 

Diesel - jaký parfém zvolit?

Diesel vyrábí vysoce kvalitní parfémy. Zaručují podmanivou vůni i dlouhou výdrž. Taková kombinace je možná pouze v případě, že složení připravili profesionálové. Parfém by měl také odpovídat osobnosti a stylu nositelky, aby podtrhl její přirozenou krásu. Vyberte si dámský parfém Diesel a pociťte skutečnou svobodu a nezávislost. Tento parfém vás nenechá bez povšimnutí ani na ulici. To proto, že všichni kolem vás si všimnou jedinečné vůně ve vzduchu.

Uživatelé internetu hledali také: náhrada, ekvivalent, diesel loverdose cena, diesel parfém, diesel parfém, diesel parfém, diesel parfém pro ženy, diesel loverdose parfém pro ženy.