Chanel dámský parfém

Chanel N°5

3 049,59 Kč
Objem

Mít ve své sbírce dámský parfém Chanel je snem mnoha žen. Za svůj úspěch vděčí značka především osobě Gebrielle Bonheur Chanel, která svým charismatem a vynalézavostí vytvořila velký a široce uznávaný módní dům. Zpočátku se společnost soustředila na navrhování oblečení, které si oblíbily miliony lidí. Netrvalo však dlouho a G. B. Chanel rozšířila svou značku do kosmetického a parfémového průmyslu. To umožnilo každé ženě vytvořit konzistentní a atraktivní image a zároveň zdůraznit její individuální přednosti.

Chanel - společnost

Zakladatelka módního domu Chanel se narodila v roce 1883. Vyučila se krejčovou v sirotčinci vedeném jeptiškami, kam se dostala po matčině smrti. První peníze si však vydělala zpíváním pro hosty kavárny.  Svou firmu založila v roce 1909 a první obchod otevřela v roce 1913. Vyznačovala se jedinečnou schopností rychle proměnit své nápady v reálné projekty. Jméno této výjimečné ženy zná každý. Objevuje se v módních časopisech, encyklopediích a parfumeriích. Dnes je jednou z nejvýznamnějších stylových ikon. Způsobila revoluci v módě a přístupu k dámskému oblečení. Co jí dlužíme? Jednoduché střihy, minimalismus a krátké šaty. Parfémy Chanel patří k nejprodávanějším na světě. Co v těchto nádherných vůních najdeme?

Vůně Chanel pro ženy

Dámské parfémy Chanel vždy vítězí v žebříčcích nejlepších dámských a pánských parfémů, přičemž často porážejí svou konkurenci. Tyto vůně jsou synonymem luxusu a klasické elegance. Dámské parfémy Chanel jsou určeny ženám, které se chtějí cítit výjimečně každý den. Jejich kompozice jsou složeny z pečlivě vybraných ingrediencí, které vytvářejí nezapomenutelné květinové a ovocné vůně. Značka Chanel se může pochlubit vůněmi, které jsou považovány za kultovní po celém světě, například Chanel No. 5, Chanel Mademoiselle nebo Chanel Allure. Dokonce se říká, že by každá žena měla ve svém životě vyzkoušet Chanel No. 5.

Chanel - jaký parfém zvolit?

Pokud chcete svou oblíbenou vůni cítit co nejdéle, měli byste si vybrat dlouhotrvající parfém se správným složením. Dámský parfém Chanel je zárukou trvanlivosti a synonymem luxusu.  Tyto produkty umožní každé ženě cítit se výjimečně. Skvěle se hodí k večerním kreacím a o něco jemnější vůně podtrhnou i každodenní stylizace.

Společnost se vyznačuje originalitou a elegancí komponovaných vůní.

Uživatelé internetu hledali také: náhrada, ekvivalent, chanel chance cena, chanel chance no 5, chanel coco chance, chanel coco chance parfém, chanel dámský, chanel dámský parfém, chanel fraiche cena, chanel a parfém, chanel parfém, chanel chance parfém, chanel dámský parfém, chanel dámský parfém nový, chanel parfém nový, chanel tendre cena, chanele parfém, coco chanel parfém cena, coco chanel chance, coco chanel chance price, coco chanel women's, coco chanel fraiche, coco chanel m, coco chanel chance perfume, coco chanel women's perfume, coco chanel tendre, chanel women's perfume a chanel perfume, parfémy chanel, parfémy chanel cena, parfémy chanel, parfémy chanel chance cena, parfémy chanel pro ženy, parfémy chanel pro ženy, parfémy chanel chance pro ženy, parfémy chanel coco pro ženy, vůně chanel.