Pánský parfém Paco Rabanne

FP 277 Limitovaná Edice/Inspirováno Paco Rabanne - 1 Million Royal

170,00 Kč
Objem

Hledáte charismatické a fascinující pánské parfémy? Paco Rabanne by se mohl stát značkou, bez které si nedokážete představit kolekci pánských vůní. Pro které muže doporučujeme tuto španělsko-francouzskou společnost? Jaké jsou vlastnosti parfémů Paco Rabanne?

Paco Rabanne - značka

Módní návrhy Paco Rabanne se vyznačují originálními kombinacemi, které navzdory zdání tvoří soudržný celek. Zakladatel značky zasvětil celý svůj život módě a živí se jako exkluzivní krejčí a módní návrhář. Jeho poznávacím znamením je však používání neotřelých řešení. Vizionář odmítá tradiční tkaniny ve prospěch plastu, papíru, hliníku nebo kůže. Experimentuje, boří stereotypy a překvapuje.

Navzdory použití neobvyklých materiálů se návrhy Paco Rabanne vyznačují vysokou odolností a pevností. Značka věnuje pozornost každému detailu a reaguje na potřeby milionů lidí po celém světě.

Paco Rabanne - pánský parfé

Dámský parfém Paco Rabanne vytvořený francouzskou značkou si jistě najde své příznivce. První parfém Paco Rabanne měl premiéru v roce 1969 a nejnovější byl přivítán v roce 2016.

Jaké jsou parfémy Paco Rabanne? Ti, kteří se pro ně rozhodnou, jistě ocení jejich originalitu, neobvyklost a inovaci. Jedná se o moderní, výrazné a smyslné dámské vůně. Zde není místo pro opakování schémat. Vzhled flakonů parfémů prozrazuje jejich charakter - jsou do detailu propracované, doplněné královským zlatem (Paco Rabanne One Million) nebo chladným stříbrem (Invictus Paco Rabanne). Módní návrhář do nich vložil kousek své duše a vizionářské osobnosti.

Jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vybírejte dlouhotrvající parfémy se správným složením. Měly by se také hodit zejména k osobnosti ženy, zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat její celkový styl.

Parfémy Paco Rabanne jsou pečlivě vybrané ingredience nejvyšší kvality, které se vzájemně dokonale mísí a vytvářejí jedinečné kompozice. Každá žena se díky němu cítí jedinečná a originální. Parfémy Paco Rabanne se hodí ke vzdušným letním šatům, ale podtrhnou i večerní a odvážné styly.

Společnost se vyznačuje neokázalým přístupem k módě a mimořádnou profesionalitou. Takové jsou i vůně Paco Rabanne, které jsou považovány za jedny z nejlepších dámských parfémů na světovém trhu s vůněmi. Získali si respekt a důvěru milionů žen po celém světě, které si nedokážou představit svou sbírku parfémů bez avantgardních a originálních vůní Paco Rabanne.

Uživatelé internetu také hledali: replacement, equivalent, paco rabanne men's, paco rabanne men's, paco rabanne men's perfume, lancome visionary.