Prada dámské parfémy

Hledáte luxusní parfém, který doplní každý váš styl? Chcete vsadit na jedinečnou vůni, která je spojována s elegancí, šikem a půvabem? Exkluzivní vůně Prada, jejichž kompozice jsou založeny na svěžích vůních pomerančových květů, fialky a kosatce, ztělesňují ideologii módního domu Prada, který již mnoho let udává trendy ve světě módy.

Prada - značka

Prada je italská módní značka, kterou v roce 1913 založil Mario Prade. Zpočátku se zabývala pouze koženým zbožím a kladla důraz na kvalitu a trvanlivost. Vlajkovými produkty, které postupně proslavily firmu, byly tašky, kufry a kufry z kůže. Vše se změnilo téměř o 50 let později, kdy vedení módního domu převzala Mariova vnučka Miuccia Prada. Rozvíjející se firmě dala zcela jiný směr, rozšířila nabídku o návrhy oblečení a učinila ji dostupnější.

Změna trendu a ideologie s sebou přinesla mnoho dalších změn, včetně rozšíření společnosti na mnoho dalších produktů. V roce 1990 tak Miuccia Prada vydala první vůně podepsané logem značky. Parfémy Prada jsou stejně jako móda, kterou společnost propaguje - šik, elegantní, ale také nadčasové a užitkové.

Prada - dámský parfém

Parfémy Prada představují originální vizi dospělé a nezávislé ženy. Vypovídají o nezávislosti a složitosti osobnosti každého z nás. V každém exkluzivním flakonu vůní Prada najdeme jedinečné kompozice, které mají jen málo společného s běžným a každodenním životem. Jsou plné kontrastů a jedinečných kombinací vůní, které mají ukázat, jak složitá je každá žena.

Parfémy Prada jsou neobvyklé - plné šarmu, jemné a smyslné zároveň. Obsahují mnoho přírodních tónů a složení, které dodají eleganci každé ženě, která po nich sáhne. Květinové vůně se mísí s ovocnými tóny a výsledkem je sofistikovaná, podmanivá vůně, která zdůrazňuje osobnost.

Jaký parfém zvolit?

Při výběru parfému pro sebe bychom měli věnovat pozornost tomu, jak zůstává na pokožce. Díky rozdílnému složení se každá vůně uvolňuje jinak, což zaručuje jedinečný zážitek. Parfém Prada bude ideální volbou pro ženy, které se chtějí obklopit vůněmi, které jsou zároveň klasické a univerzální a na druhé straně neobvyklé a nezapomenutelné. Jsou ideální pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, parfém prada, parfém prada, parfém prada ženy, parfém prada jantar, parfém prada, parfém prada jantar, parfém prada cena, parfém prada ženy, parfém prada milano, parfém prada, parfém prada amber, parfém prada candy cena, parfém prada milano, parfém prada milano, parfém prada, parfém prada, parfém prada cena, parfém prada pro ženy, parfém prada.