dámské parfémy Molecule

Značka Escentric Molecules představuje inovativní přístup ke světu parfémů. Německá společnost byla založena v roce 2006 a její přístup k tvorbě parfémů způsobil v tomto odvětví velký rozruch. Výrobky této značky popírají pravidla klasického parfémového umění, a přitom tak fenomenálně voní. Jsou považovány za jedny z nejlepších niche parfémů současnosti. Tajemstvím úspěchu společnosti Excentric Molecules je jedna syntetická složka - Iso E Super.

Molekula - společnost

Iso E Super® je obchodní název určité chemické sloučeniny, která je známá již dlouhou dobu. Molekula byla vytvořena již v 70. letech minulého století. Zpočátku se používala pouze k pozvednutí vonné kompozice a zvýraznění její hloubky. V parfémech Excentric Molecules hraje hlavní a jedinou roli. Zakladatel značky Geza Schoen do nich od počátku vkládal velké naděje.

Dámské parfémy Molecule jsou jedinečné, protože na každém člověku voní jinak. Molecule sama o sobě je lehká a jemná. Když se však dostane do kontaktu s dalšími sloučeninami a také s pokožkou člověka, vytvoří nečekanou a nádhernou vůni. Osoba, která tento parfém nosí, kolem sebe šíří neviditelnou jedinečnou auru, která přitahuje a okouzluje všechny kolem.

Molecule - dámský parfém

Dámský parfém Molecule pro vás bude skutečným dobrodružstvím. Vůně Molecule 01, kterou vyrábí společnost Escentric Molecules, je jedinečnou kompozicí, která vás nejednou potěší. Parfém je určen pro dámy, které hledají novou a neobvyklou vůni. Výrobky značky byly vytvořeny tak, aby v nich každá žena cítila jednu jedinečnou a individuální vůni. Parfém Molecule 01 má pižmový, dřevitý charakter, který je zároveň neuchopitelný.

Osoba, která nosí Molecule 01, na sobě ucítí příjemný, sametově dřevitý nádech. Na parfém dlouho nezapomenete a žena, která jej nosí, vzbudí zájem všech lidí ve svém okolí. Sám návrhář vůně Geza Schoen poznamenal, že Escentric Molecules - Molecule 01 má dokonce feromonový účinek.

Molecule - jaký parfém si vybrat?

Abyste si vůni užívali co nejdéle, měli byste si vybrat dlouhotrvající parfém se správným složením. Značka byla vytvořena pro lidi, kteří rádi experimentují s vůněmi.

Výběrem parfému Escentric Molecules se vydáte na nezapomenutelnou cestu světem vůní. Společnost se vyznačuje inovativním a originálním přístupem k tvorbě svých výrobků. Takové jsou i jejich parfémy. Každá vůně Molecule vám přinese radost, sebevědomí a pomůže objevit dosud nepoznané vrstvy odvahy a charismatu, které se skrývají v každé ženě.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, molecule 01 cena, molecule 01 iso e super, molecule 01 obchod, molecule parfém, molecule parfém.