Dolce & Gabbana dámský parfém

Dolce & Gabbana je jedním z nejznámějších módních domů současnosti. Těší se velké oblibě po celém světě. Společnost tvoří tým italských návrhářů, jejichž návrhy oceňují jak velké hvězdy, tak lidé, kteří se každodenně nevěnují showbyznysu. Parfém Dolce Gabbana vám dodá pocit luxusu a spokojenosti, který vás provází každý den. Oblečení této značky denně nosí takové celebrity jako Madonna, Victoria Beckham nebo Johnny Depp. 

Dolce & Gabbana - společnost 

Zakladateli značky jsou Stefanno Gabbana a Domenico Dolce. Společnost byla založena v roce 1985 v Miláně. Jejich první kolekce byla inspirována filmem a stylovými ikonami včetně Sophie Loren. V roce 1992 zakladatelé rozšířili značku o pánské oblečení a vůně. Sortiment byl poté rozšířen o kosmetiku, plavky a spodní prádlo. 

Módnímu domu Dolce & Gabbana již léta dominuje sicilská estetika s motivy, látkami a potisky odkazujícími na italskou kulturu. V kolekcích značky se používají luxusní materiály, jako je samet, hedvábí a žakár, a v barevné paletě převládá krémová, červená, pudrově růžová a slunečně žlutá.  V průběhu let se ambasadorkami značky staly krásné a úspěšné ženy jako Monica Belluci, Asahley Graham a Scarlett Johansson. 

Dolce & Gabbana - dámský parfém 

Dámský parfém Dolce & Gabbana je symbolem luxusu a italské elegance. Značka si dala záležet na vytvoření nádherných vůní pro ženy i muže. Dámské parfémy jsou obvykle sladké, lehčí než pánské, ale zároveň rozmanité, takže si mezi nimi každá žena najde svůj oblíbený produkt. Mezi vůněmi Dolce & Gabbana si zvláštní pozornost zaslouží Dolce & Gabbana Light Blue. Je to krásná klasická vůně, která v sobě skrývá květinové a ovocné tóny. Vůně je vhodná zejména pro jaro a léto. Zpočátku zaujme vůní citronu a jablka, poté se objeví vůně jasmínu a měsíčku. 

Dalším špičkovým produktem je parfém Dolce & Gabbana The One. Jak už název napovídá, jejich vůně je jednoznačně odlišuje od ostatních běžných vůní. The One kombinuje ovocné tóny s vůní bílých květin. Právě tento kontrast dodává parfému jeho skutečnou jedinečnost. Produkt je věnován sebevědomým a nezávislým ženám, které si s úsměvem na rtech kladou nové výzvy a důsledně jich dosahují. 

Dolce & Gabbana - jaký parfém zvolit?

Pokud chcete najít svou vysněnou vůni, nezapomeňte, že úspěch parfému se skládá ze dvou vlastností: krásné vůně a velmi dobré trvanlivosti. Abyste toho dosáhli, poohlédněte se po vůních vytvořených profesionály, jako jsou například vůně módního domu Dolce & Gabbana. Parfém od renomované značky vám nejen udělá radost, ale také vás bude krásně vonět po celý den.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, cacharel scarlett cena, dg rose the one, dg the one rose, dolce and gabbana by, dolce and gabbana parfém, dolce and gabbana pour femme, dolce gabbana cena, dolce gabbana red, dolce gabbana women's, dolce gabbana intense parfém, dolce gabbana parfém, dolce gabbana parfém, dolce gabbana the one rose 100ml, dolce gabbana the one rose 50ml, dolce gabbana the one rose recenze, dolce gabbana pour femme recenze, dolce gabbana the one rose parfém, dolce and gabbana parfém, dolce and gabbana perfume Dolce&Gabanna, parfém gabbana a dolce, parfém gabbana dolce, parfém gabbana, i parfém dolce gabbana, parfém dolce gabbana, parfém dolce gabbana, parfém dolce gabbana, parfumeria dolce gabbana, parfém dolce gabbana, parfém dolce gabbana, parfém dolce women, parfém dolce, parfém dolce and gabbana, parfém dolce dolce gabbana, parfém dolce gabbana, parfém dolce gabbana by, parfém dolce gabbana ceny, parfém dolce gabbana ženy, parfém dolce gabbana femme, parfém dolce gabbana nový, parfém dolce názory, fake dolce gabbana, pour femme dolce and gabbana, pour femme dolce gabbana.