Nina Ricci dámský parfém

Hledáte originální a fascinující dámský parfém? Nina Ricci je jednou z nejoblíbenějších módních značek na světě. Kdo ví, třeba vás také zaujme dámský parfém Nina Ricci? Kterým ženám doporučujeme tuto italskou kolekci vůní? Jaké jsou zvláštní vlastnosti parfému Nina Ricci?

Nina Ricci - značka

Nina Ricci se zapsala do dějin světové módy. Italka z Turína začala dobývat elegantní svět haute couture v Paříži. Právě ve francouzské metropoli vytvořila nejkrásnější dámské kolekce a nejlepší dámské parfémy, které jsou dodnes považovány za prestižní a jedinečné.

Rozhodnutí Italky přijet do Francie bylo skvělé! Ženy, které nosí její výtvory, jistě mohou poděkovat Nině Ricci za vytvoření tak silné značky, která přestala oslavovat syndrom dámy z vyšší třídy a zaměřila se na prezentaci obyčejné ženy. Italsko-francouzské duo vytvořilo módní dům, který prosperuje již od roku 1932. Vysoce ženský styl oblečení Niny Ricci oslovil kritiky i dámy z celého světa. Italská návrhářská společnost vsadila na elegantní a zároveň jednoduché oblečení, které si může dovolit každá žena.

Nina Ricci - dámský parfém

V roce 1946 značka představila svůj první parfém pro ženy Coeur Joie. Vkusný falkon ve tvaru srdce skrýval pudrově-květinovou vůni a odrážel ducha návrháře. Hitem se však stal až snímek L'Air du Temps, vydaný v roce 1948. Teplá květinová vůně s aldehydy oslovila pařížské ženy. Velmi oblíbený je také parfém Nina Ricci Premier Jour, kterému dominují bílé květiny a sladkost vanilky.

I dnes je tento parfém s charakteristickým volánkem považován za jednu z nejkrásnějších vůní pro ženy. Nina Ricci a její syn tvořili spolu silnou dvojici, která vydržela mnoho let - i co se týče dámských parfémů.

Jaký parfém zvolit?

Chceme-li si vůni na pokožce užívat co nejdéle, měli bychom volit dlouhotrvající parfémy s vhodně zvoleným složením. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že těžší a výraznější vůně se hodí na večerní večírky a zvláštní příležitosti. Pro každodenní příležitosti se mnohem lépe hodí jemnější a decentnější vůně.

Parfémy Nina Ricci jsou mimořádně ženské kompozice, které vám dodají sebevědomí a pomohou vám najít smyslnost a vášeň. Každá žena tak zdůrazní svou přirozenou krásu a jedinečnou povahu. Dámský parfém Nina Ricci se bude skvěle hodit ke vzdušným, jemným šatům, ale podtrhne i večerní oblečení a odvážnější styly.

Společnost se vyznačuje snahou zdůraznit vnitřní krásu. To platí i pro dámské vůně Nina Ricci, které mají na světovém trhu s vůněmi miliony obdivovatelek. Získaly si respekt a důvěru mnoha žen, které si jen těžko dovedou představit svou sbírku parfémů bez tajemných a energických vůní Nina Ricci.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, protějšek, parfém christina ricci, nina ricci cena, nina ricci móda, nina ricci nina, nina ricci nina cena, nina ricci nina parfém, nina ricci parfém, nina ricci parfém, nina ricci parfém, ricci ricci, nina ricci ricci, nina ricci ricci cena, nina ricci robert ricci, parfém nina ricci, parfém ricci ricci, parfém nina, parfém nina ricci, parfém nina ricci, parfém ricci ricci, parfém ricci, ricci ricci, ricci ricci cena, ricci ricci nina ricci, parfém ricci ricci.