Marc Jacobs dámské parfémy

Marc Jacobs - Decadence

1 501,45 Kč
Objem

Dámské parfémy Marc Jacobs jsou originální, ženské a mimořádně krásné. Hodí se k ženám, které jsou sebevědomé, průbojné a nebojí se jít za svými sny. Marc Jacobs začal svou kariéru jako módní návrhář, ale ve světě se proslavil také jako výrobce výjimečných parfémů pro muže a ženy.  

Marc Jacobs - společnost

Cesta Marca Jacobse k úspěchu ve světě módy byla klikatá a od návrháře vyžadovala velké odhodlání a vytrvalost. Když mu bylo sedm let, zemřel mu otec a matka trpěla duševní chorobou. Proto Marca Jacobse vychovávala jeho babička. V 15 letech začal studovat na Střední škole umění a designu v New Yorku. Pracoval také v butiku Charivari, aby se uživil. Od začátku své kariéry toužil proslavit se ve světě módy. V mládí se stal vítězem mnoha prestižních oborových soutěží. Dlouhou dobu zastával také vedoucí pozice v módních domech Louis Vuitton a Perry Ellis.

Společnost Marc Jacobs začala svou historii v 90. letech minulého století. Dnes módní dům nabízí špičkové oblečení, doplňky a parfémy pro muže i ženy. Sám návrhář říká, že parfém, stejně jako móda, může a měl by vyjadřovat individualitu a osobnost. Proto v jeho kolekci parfémů najdete rozmanité vůně, aby si každá žena našla něco pro sebe.

Marc Jacobs - dámský parfém

Dámské parfémy Marc Jacobs jsou určeny pro ženy, které na sebe rády upozorňují. Módní dům uvedl své vůně na trh v roce 2001. Mnoho žen si je zamilovalo a jsou stále velmi oblíbené. Mezi parfémy najdete jak návrhy pro každodenní život, tak pro zvláštní příležitosti. Každá žena, která vlastní dámský parfém Marc Jacobs, se cítí krásná a výjimečná. To vše díky pečlivě vybraným a zkomponovaným vonným tónům. Najdete mezi nimi mnoho kultovních vůní, které si oblíbily zástupy žen i mužů.

Marc Jacobs - jaký parfém si vybrat?

Pokud se chcete z parfému těšit co nejdéle, měli byste si vybrat výrobky s vysokou trvanlivostí. Proto se vyplatí vsadit na vůně s vhodným složením, které vytvořili mistři. Dobře zvolený dámský parfém je takový, který podtrhuje individuální krásu ženy.

Dámské parfémy Marc Jacobs vám poskytnou záruku trvanlivosti. Dámské vůně této společnosti umožní každé ženě objevit v sobě krásu a sebevědomí. Skvěle se hodí k večerním šatům a trochu jemnější vůně dodají kouzlo vašemu každodennímu životu.

Společnost se vyznačuje originalitou a inovacemi. Takové jsou i dámské vůně Marc Jacobs, které si získaly srdce milionů temperamentních a atraktivních žen po celém světě.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, parfém jacobs, marc jacobs lola cena, parfém marc jacobs, parfém marc jacobs, parfém marc jacobs lola, parfém marc jacobs, parfém marc jacobs.