Chopard parfém pro ženy

Hledáte neobvyklé a dojemné dámské parfémy? Chopard je možná společnost, která vám ukradne srdce a stane se vaším oblíbeným výrobcem dámských vůní. Pro které ženy bude tato švýcarská značka fungovat? Jaké jsou vlastnosti dámských parfémů Chopard?

Chopard - společnost

Společnost Chopard je považována za jednoho z nejoblíbenějších a nejuznávanějších výrobců šperků na světě. Počátky této švýcarské společnosti sahají do roku 1860, kdy si talentovaný řemeslník Louis-Ulysse Chopard otevřel malý obchod s výrobky.

Na mezinárodním trhu se však firma začala prosazovat až o 100 let později, kdy se dostala do rukou jistého Karla Scheufeleho z Německa. Pod jeho vedením začala společnost vyrábět kosmetiku, která se vyznačovala zásadou 6 hodnot Chopard: nezávislost, kvalita, dokonalost, kreativita, tradice, respekt a odvaha.

Dámské parfémy Chopard se většinou vyrábějí ve stejném složení: hlavová nóta pochází z tropického ovoce, srdeční nóta je mimořádně sladká a pochází z těch nejsmyslněji vonících květin.

Chopard - dámský parfém

Dámský parfém Chopard je variací vůní ovoce, jako je kokos, mango, bergamot, a květin, jako je pelargonie, konvalinka a jasmín. Takto zvolené poměry přispívají k mimořádně sladké a smyslné vůni, kterou si zamilovaly miliony žen po celém světě.

Flakony parfémů Chopard doplňují kolekci šperků a hodinek téže společnosti. To je patrné zejména u flakónů, které jsou často doplněny broušenými drahokamy.

Značka Chopard jistě zaujme všechny ženy, které oceňují méně známé, ale velmi kvalitní výrobky a rády překvapují neobvyklými vůněmi. Parfém Chopard si zamilují odvážné a elegantní ženy, které se nebojí na sebe upozornit.

Jaký parfém si mám vybrat?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vyberte si dlouhotrvající parfém se správným složením. Měly by být také obzvláště vhodné pro osobnost dané ženy, zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat celkový styl.

Parfémy Chopard jsou zárukou trvanlivosti, umožní každé ženě objevit v sobě nadčasovou smyslnost a eleganci. Skvěle se hodí k večerním a odvážným stylům a zároveň podtrhnou ležérní každodenní kreace.

Společnost se vyznačuje všestranností a třídou sama o sobě. Takové jsou i vůně Chopard, které si získávají oblibu a zapisují se do povědomí milovníků jedinečných produktů. Získal si respekt a důvěru milionů žen po celém světě, které si nedokážou představit svou sbírku parfémů bez neobvyklých vůní Chopard. 

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, chopard casmir cena, parfém chopard, parfém chopard, parfém chopard ženy.