Katy Perry parfém

Katy Perry, vlastně Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila v roce 1984 v Santa Barbaře. Světovou proslulost získala především jako zpěvačka a skladatelka, ale je také herečkou a podnikatelkou. Je také známá svou charitativní činností. Katy Perry je také velvyslankyní dobré vůle UNICEF.

Katy Perry - společnost

První album Katy Perry se jmenovalo Katy Hudson a vyšlo v roce 2001.  Poté se zpěvačka rozhodla vystupovat a tvořit pod pseudonymem Katy Perry. Umělkyně postupně dobývala různé hudební scény, ale teprve v roce 2008 se proslavila vydáním alba "One of the boys". Katy Perry prodala po celém světě až 17 milionů studiových alb a třináctkrát byla nominována na populární cenu Grammy.

Katy Perry - dámský parfém

Od roku 2010 se zpěvačka také pustila do nového dobrodružství a vydala svůj první parfém. Vyznačují se sladkou ovocnou vůní s tóny broskví, jasmínu a kokosu. Prvkem, který upoutá pozornost, je i flakon, který osloví zejména milovníky zvířat. Flakon ve tvaru kočky levandulové barvy s očima připomínajícíma diamanty potěší nejednu ženu! Všechny parfémy Katy Perry přitahují pozornost svou originalitou a jsou určeny charismatickým, sebevědomým mladým ženám.

Není možné nezmínit parfém Katy Perry - Killer Queen. Jedná se o vonnou kompozici, která si podmanila srdce mnoha žen po celém světě. Patří do skupiny květinových a ovocných útoků. Samotný flakon parfému vypadá mimořádně zajímavě a poutavě.

Vůně Katy Perry Killer Qeen:

Vrchní tóny: lesní ovoce, bergamot, švestka

Srdce: jasmín, plumérie, karafiát

Základní tóny: čokoláda, pačuli, dřevo

Kdo je žena, která používá parfém Katy Perry - Killer Queen? Je to silná, odvážná a sebevědomá dívka, která ví, co chce. Vůně je určena pro odhodlané ženy, které mají zároveň nádech romantiky.

Katy Perry - jaký parfém si vybrat?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vyberte si dlouhotrvající parfém se správným složením. Měly by být také speciálně přizpůsobeny dané osobě, zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat celkový styl. Parfémy Katy Perry jsou zárukou trvanlivosti. Tyto produkty umožňují každé ženě objevit své sebevědomí a charisma. Vyberte si parfémy Katy Perry a přesvědčte se sami, jak dlouho vydrží!

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, coty katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry pro ženy, parfém katy perry.