Givenchy dámský parfém

Hledáte maximálně ženský a dlouhotrvající dámský parfém? Givenchy se může stát značkou, která se dokonale trefí do vašeho vkusu a stane se oblíbeným výrobcem dámských vůní. Kterým ženám tuto francouzskou společnost doporučujeme? Jaké jsou vlastnosti parfémů Givenchy?

Givenchy - společnost

Značka Givenchy je známá a uznávaná po celém světě, především ve světě módy. Šaty Hubert de Givenchy jsou velmi oblíbené mezi celebritami, nosily je Audrey Hepburn nebo Jacqueline Kennedyová. Tvorba francouzského módního domu od počátku nadchla a prezentovala velký talent a řemeslnou zručnost zakladatele značky. Givenchy však nejsou jen luxusní oděvy, ale také parfémy nejvyšší kvality.

Od založení módního domu složila značka Givenchy více než 200 různých vůní pro ženy. První parfém byl vytvořen v roce 1957 a nesl název Le De Givenchy. Vyznačovaly se dřevitě-květinovou vůní a představovaly zcela nový přístup ke stylu dámských vůní. Značka se ve svém portfoliu parfémů může pochlubit mnoha kompozicemi pro ženy, z nichž mnohé získaly kultovní status.

Givenchy - dámské parfémy

Dámské parfémy Givenchy jsou z velké části květinové kompozice, jako je například parfém Amarige. Ženy si je velmi často vybírají na svatbu, protože jsou mimořádně trvanlivé a dokonale doplňují jedinečnost tohoto dne. Parfémovaná voda Givenchy Very Irresistible příjemně zahalí pokožku a v roce 2006 vytvořená Givenchy Ange ou Demon zaujme svou tajemností a neobvyklostí.

Dámský parfém Givenchy ztělesňuje nejvyšší úroveň elegance a francouzského aristokratického stylu. Vůně jsou vždy vytvářeny v souladu s osobností svého zakladatele: Hubert de Givenchy, proslulý svými mimořádně sofistikovanými a nápaditými návrhy.

Který parfém si vybrat?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vyberte si dlouhotrvající parfém se správným složením. Měly by se také obzvláště hodit k osobnosti ženy, zdůraznit její přednosti a doplnit celkový styling.

Parfémy Givenchy získaly status bestsellerů po celém světě a umožňují každé ženě podtrhnout jedinečnou krásu a nadčasovou eleganci. Parfémy Givenchy se dokonale hodí k odvážným a luxusním kreacím, podtrhují vytříbené obchodní outfity i ležérní stylizace s charakterem.

Společnost se vyznačuje francouzskou precizností a profesionálním přístupem k parfémářskému umění. Takové jsou i vůně Givenchy, které jsou považovány za jedny z nejlepších dámských parfémů na světovém trhu s vůněmi. Získaly si respekt a důvěru milionů žen, které si jen těžko dovedou představit svou parfémovou sbírku bez svůdných a nekonvenčních vůní Givenchy. 

Uživatelé internetu také hledali: : parfémy Givenchy, parfémy Givenchy pro ženy, parfémy Givenchy, parfémy Givenchy pro ženy, parfémy Givenchy nové, parfémy Givenchy, parfémy Givenchy pro ženy, parfémy Givenchy, parfémy Givenchy, parfém be givenchy, dámský parfém givenchy, parfém givenchy, parfém givenchy dahlia noir, dámský parfém givenchy, parfém givenchy irresistible, parfém givenchy novinka, parfém givenchy very irresistible, vůně givenchy.