Pánský parfém Michael Kors

Pánský parfém Michael Kors je vytvořen pro moderní a originální muže. Máte-li pozitivní energii a zvědavost na svět, určitě byste měli vyzkoušet výrobky této značky. Tento designér dříve dlouhá léta zastával vedoucí pozici ve společnosti Celline. Od roku 2003 úspěšně vytvořil řadu produktů pro muže a ženy po celém světě.

Michael Kors - společnost

Michael Kors objevil svou vášeň pro módu při navrhování svatebních šatů své vlastní matky. Tak objevil svou skutečnou vášeň. Od té doby dělal vše pro to, aby se ve světě módy prosadil. Už jako malý chlapec si rád prohlížel módní časopisy a chodil s matkou nakupovat. V 70. letech se jeho kolekce dámských oděvů prodávala v luxusních newyorských buticích. Společnost získávala stále větší publicitu, popularitu a věrné fanoušky. Bohužel na začátku 90. let Michael Kors nečekaně vyhlásil bankrot

O několik let později se však návrhářka vrátila na scénu a uvedla na trh novou řadu oblečení. Dnes se jeho výrobky těší neutuchající oblibě a značka je stále úspěšná.

Michael Kors - pánský parfém

Společnost Michael Kors je známá výrobou vysoce kvalitních kabelek a hodinek. Společnost však vyrábí také parfémy pro muže a ženy. Vůně Michael Kors vznikají ve spolupráci s výjimečnými parfuméry. Parfémy pro ni skládali odborníci jako Christophe Laudamiel, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Bruno Jovanovic, Olivier Gillotin, Christopher Raynaud, Steve Demercado, Laurent Le Guernec, Alain Alchenberger, Honorine Blanc a Aurelien Guichard.

Pánský parfém Michael Kors se vyznačuje vysokou kvalitou, třídou a nadčasovostí. Mezi výrobky této značky si každý muž najde něco pro sebe. Za zmínku určitě stojí vůně Extreme Speed. Parfém obsahuje koriandr, dřevité tóny, klasické pačuli a mnoho dalších zajímavých akordů. Složení vůně je mimořádně podmanivé, mužné a svůdné.

Michael Kors - jaký parfém zvolit?

Pánský parfém Michael Kors vám poskytne záruku trvanlivosti. Tyto parfémy umožní každému muži objevit v sobě sílu, sebevědomí a charisma. Mezi vůněmi najdete jak vůně pro běžné vycházky, tak i pro oficiální, obchodní schůzky.

Značku charakterizuje originalita, elegance a třída sama o sobě. To je i případ parfémů Michael Kors. Společnost nabízí celou řadu pánských vůní, takže si každý muž najde něco pro sebe. Pánský parfém Michael Kors vám dodá mimořádnou přitažlivost a eleganci.