Parfémy Joop pro muže

JOOP je německý módní dům, který se specializuje na výrobu luxusního oblečení a kosmetiky. V jejich výrobcích najdete směs tradice, extravagance a modernosti. První kolekce JOOP byly světu představeny v polovině osmdesátých let a mimořádně úspěšné parfémy se začaly prodávat o několik let později. Značka se vyznačuje obratnou kombinací modernosti a originality.

JOOP - společnost

Společnost založil německý módní návrhář Wolfgang Joop, který se narodil v roce 1944. Studoval psychologii reklamy, dějiny umění a dokonce i pedagogiku! Zpočátku pracoval jako módní redaktor v dámské publikaci "Neue Mode", ale této pozice se vzdal, protože chtěl tvořit módu "na vlastní pěst". V roce 1978 tak založil společnost JOOP!

Kolekce společnosti se vyznačují jedinečným spojením tradice, extravagance a modernosti. První kolekce JOOP! byly představeny v polovině osmdesátých let a vůně se na trhu objevily o několik let později. Dnes je společnost jednou z nejsilnějších německých značek, která se řadí do prémiové kategorie. JOOP! vyrábí oblečení, vůně a také doplňky, jako jsou hodinky, šperky, boty, kabelky a brýle.

JOOP - pánský parfém

Pánský parfém JOOP byl vytvořen mistry parfuméry uznávanými po celém světě. Vůně byly složeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Parfémy této značky byly vytvořeny pro muže, kteří vědí, co chtějí, mají vyhraněné názory a dbají na atraktivní image. Každá vůně je vytvořena s velkým důrazem na detail, aby splnila očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Pánské parfémy JOOP! mají bohatou nabídku a dbají na různé chutě, aby uspokojily co nejširší spektrum mužů. Jednou z běžně kupovaných a oblíbených vůní je JOOP! - JOOP! Homme. Tento parfém je harmonickou kombinací květinových, dřevitých a exotických vůní.

  • Základní nóta: santalové dřevo, vanilka, fazole Tonka, pačuli
  • Vrchní nóta: pomerančový květ, mandarinka, bergamot, citron Amalfi
  • Srdce: jasmín, heliotrop, konvalinka, kardamom a skořice.

JOOP - jaký parfém zvolit?

Pokud si chcete vůni užívat co nejdéle, musíte si vybrat dlouhotrvající parfémy se správným složením. Měly by být také specificky přizpůsobeny vaší povaze a způsobu bytí. 

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, joop dámský parfém, joop pánský parfém, joop parfém, joop parfém, joop parfém dámský, joop parfém pánský, joop parfém, joop parfém dámský, joop parfém, joop parfém cena, joop parfém dámský, joop parfém pánský, joop parfém pánský, wolfgang joop parfém, joop vůně.