Escada dámské parfémy

Hledáte okouzlující a nezapomenutelný dámský parfém? Escada by se mohla stát značkou, která vám ukradne srdce a od nynějška bude vaším oblíbeným výrobcem dámských vůní. Kterým ženám doporučujeme tuto německou společnost? Jaké jsou vlastnosti parfémů Escada?

Escada - společnost

Značku Escada založili v roce 1978 v Mnichově manželé Wolfgang a Margareth Leyovi. Pojmenovali ho po šampionovi mezi dostihovými koňmi, na kterého manželé vsadili velkou částku a vyhráli. První parfém Escada se na trhu objevil již v roce 1990 a o tři roky později společnost vydala edici sezónních vůní. Jsou pro značku velmi charakteristické a jsou svým způsobem její ochrannou známkou. Každý rok vychází zbrusu nový parfém věnovaný létu.

Přestože existuje spousta směsí, každá je svým způsobem jedinečná a úžasná. Značka dodnes nepřestává překvapovat svou kreativitou. Vůně Escada Magnetism s vůní červených bobulí, karamelu a pižma, vydaná v roce 2003, trhá rekordy v oblíbenosti.

Escada - dámský parfém

Escada je především vůně pro mladé ženy, které chtějí zdůraznit svou svobodu, bezstarostnost a radost ze života. Escada Born In Paradise je velmi sladká a osvěžující kompozice melounu, guavy a zeleného jablka. Ideální pro období prázdnin! Escada Turquoise Summer vás potěší ovocnými tóny a dokonale vyplní večery u moře.

Za zmínku stojí také řada Escada Especially s květinově-orientálním charakterem. Podtrhne ženskost a vrozenou eleganci a půvab, dodá vám sebevědomí a ostatní si jistě zapamatují každé setkání s vámi.

Jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vybírejte dlouhotrvající parfémy se správným složením. Měly by být také obzvláště vhodné pro osobnost dané ženy, zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat celkový styling.

S parfémem Escada máte záruku dlouhotrvající vůně, která každé ženě umožní znovu objevit její vrozenou spontánnost, bezstarostnost a energii. Parfém Escada se skvěle hodí ke vzdušným letním outfitům a podtrhne i večerní oblečení.

Společnost se vyznačuje univerzálním přístupem ke kráse a ženskosti v kombinaci s vynikající kvalitou. Jsou to také vůně Escada, které jsou považovány za jedny z nejtrvanlivějších dámských parfémů na světovém trhu s vůněmi. Získaly si respekt a důvěru milionu žen po celém světě. Svou kolekci parfémů si nedokážou představit bez ovocných a energických vůní Escada.

Uživatelé internetu také hledali: a escada, escada, escada cena, escada parfém, escada parfém, escada parfém cena, escada parfém pro ženy, escada parfém pro muže, escada parfém nový, escada taj sunset 50ml, escada tyrkysová, escada vůně, nový parfém escada, parfém escada, parfém escada, parfém escada pro ženy, parfém escada, parfém escada cena, parfém escada pro ženy, náhrada, ekvivalent.