Estee Lauder Parfém pro ženy

Hledáte maximálně ženský a dlouhotrvající dámský parfém? Estee Lauder by se mohla stát značkou, která se dokonale trefí do vašeho vkusu a stane se vaším oblíbeným výrobcem dámských vůní. Kterým ženám doporučujeme tuto americkou společnost? Jaké jsou vlastnosti parfémů Estee Lauder?

Estee Lauder - společnost

Kosmetická společnost Estee Lauder je pojmenována po své zakladatelce, která ve 20. století způsobila revoluci ve světě krásy. Estee Lauder byla neteří newyorského lékárníka, díky němuž se již v mládí poprvé setkala s výrobou kosmetiky. Svůj první krém na obličej vytvořila jako teenager. Společnost Estee Lauder byla založena v roce 1946 a dodnes působí na ženy po celém světě.

Dnes se výrobky Estée Lauder prodávají ve 130 zemích a zakladatelka je považována za geniální podnikatelku. Posláním společnosti je zdůrazňovat zdraví prospěšné účinky kosmetiky, která je navržena tak, aby pečovala o přirozenou krásu ženské tváře a zdůrazňovala její nejsilnější stránky.

Estee Lauder - dámský parfém

Při popisu dámských parfémů Estee Lauder mě napadají následující pojmy: klasický + módní, jednoduchý + okouzlující. Vůně Estee Lauder se ideálně nacházejí uprostřed těchto protikladných pojmů. Kombinací vzácných ingrediencí vznikají malá parfémová umělecká díla, která v každé ženě probudí svůdnou krásu. Vzácné esence a magická síla, která se skrývá ve flakónech Estee Lauder, zaujmou každého.

Jaký parfém zvolit?

Abyste si vůni užívali co nejdéle, měli byste si vybrat dlouhotrvající parfémy se správným složením. Měly by být také obzvláště vhodné pro osobnost dané ženy, zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat celkový styl.

Parfémy Estee Lauder se staly bestsellery po celém světě a umožnily každé ženě najít individuální krásu a sebevědomí. Parfém Estee Lauder se skvěle hodí k odvážným outfitům, podtrhne pracovní oblečení i ležérní styl.

Společnost se vyznačuje silou a precizním přístupem k parfémářskému umění, který vychází ze sebevědomí a charismatu jejího zakladatele. Takové jsou i vůně Estee Lauder, které jsou považovány za jedny z nejženštějších dámských parfémů na světovém trhu s vůněmi. Získaly si respekt a důvěru milionu žen, které si jen těžko dovedou představit kolekci parfémů bez svůdných a nekonvenčních vůní Estee Lauder. 

Uživatelé internetu také hledali: replacement, equivalent a estee lauder perfume, estee lauder perfume, estee lauder perfume, estee lauder fragrances.