Pánský parfém Carolina Herrera

Módní dům Carolina Herrera nabízí vůně pro muže i ženy.  Značka vytvořená módní návrhářkou a majitelkou je považována za jednu z nejvlivnějších v americkém módním a parfémovém průmyslu. Módní návrhářství a tvorbu vůní považuje za skutečné umění a věnuje velkou péči každému detailu svých výtvorů. Pravděpodobně proto je znají po celém světě a zbožňují je miliony lidí. Carolina Herrera si vzala za čest vytvářet pánské parfémy, které jsou určeny moderním a odvážným pánům. Vytvořené vůně si okamžitě získaly uznání módního světa a mnoha mužů.

Carolina Herrera - společnost

Přestože značku Carolina Herrera tvoří silné, charismatické a kreativní ženy, jejich intuice při tvorbě pánských vůní je neuvěřitelná. Inspiraci čerpají z pozorování stylových a inspirativních mužů v New Yorku. Sama majitelka vyzdvihuje několik zlomových okamžiků ve svém životě, které jí pomohly uspět ve světě módy. Za svého prvního průvodce považuje babičku, která ji vzala na první módní přehlídku v životě. Jednalo se o výstavu, kterou připravila společnost Balenciage.

Za další klíčový moment považuje období svého druhého manželství. Přestože se vztah rozpadl, zanechal krásnou stopu nejen v jejím životě, ale i v historii módy. V tomto období se Carolina Herrera umístila na předních místech v žebříčcích nejlépe oblékaných žen světa.

V současné době značka Carolina Herrera vydává kolekce, které vždy vyvolávají ve světě módy velký "rozruch". Značka mimo jiné nabízí speciálně vybrané oblečení, parfémy a dokonce i svatební šaty pro budoucí nevěsty.

Carolina Herrera - pánské parfémy

Pánské parfémy Carolina Herrera jsou známé svými silnými, pozornost přitahujícími vůněmi. Dokonale zdůrazňují mužskou sílu a pevnost. Pokud máte rádi dřevité a ovocné tóny, není pro vás lepší parfém než ten od Caroliny Herrery. Budou vás provázet celým dnem a umožní vám čelit i těm nejtěžším výzvám. Stanou se součástí vaší jedinečné image a už nikdy je nebudete chtít vyměnit za jiné! Pánské parfémy Carolina Herrera jsou skutečnými mistrovskými díly parfumérského umění. Módní dům si dal záležet i na designu zajímavých a designových flakonů. Jednou z nejoblíbenějších pánských vůní je kompozice 212 Men. Vyznačuje se vůní mandarinky, bergamotu a obsahuje zelené tóny.

Carolina Herrera - jaký parfém zvolit?

Abyste si vůni užívali co nejdéle, měli byste si vybírat parfémy sestavené profesionály. Oceňují rozmanitost a rozdílné povahy mužského světa, proto navrhují mnoho dlouhotrvajících vůní, aby si každý muž mohl najít kompozici svých snů.

Módní dům Carolina Herrera se vyznačuje vůněmi, které byly vytvořeny na základě mnoha inspirací z každodenního života významných newyorských mužů.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, 212 vip meski, carolina herrera history, carolina herrera meskie, carolina herrera perfume meskie, carolina herrera perfume men, women's perfume loved by men, herrera perfume meskie, carolina herrera perfume men, perfume vip 212 price.