Dámský parfém Azzaro

Azzaro je značka parfémů, která pro své zákazníky připravuje výjimečné, originální a jedinečné vůně pro ženy, které se nebojí neobvyklých složek a vůní. Dámské parfémy Azzaro jsou určeny aktivním, nezávislým a moderním ženám. Budou ideální volbou pro každodenní život i pro zvláštní příležitosti.

V našem obchodě s francouzskými parfémy můžete zakoupit dámské parfémy značky Azzaro nebo zvolit jejich ekvivalenty, tedy náhražky se stejným složením vůně. Určitě splní vaše očekávání, zejména pokud chcete dlouhotrvající a intenzivní vůni.

Dámský parfém Azzaro

Značka Azzaro vznikla podle vize a záměru návrháře Lorise Azzara. Po úspěchu módního domu se návrhář rozhodl uvést na trh vlastní parfém. První voňavé produkty této značky jsme si mohli vychutnat již v roce 1975. Legendární vůně Azzaro for Women Couture s dřevitými a kořeněnými tóny si získala srdce milionů nezávislých žen.

"Život je nekonečné léto". To je motto francouzské značky Azzaro, jejíž výrobky odrážejí moderní, nákladný životní styl a umění prožívat radost z každého dne.

Mnoho vůní bylo vytvořeno s ohledem na pravý středomořský styl, podle kterého bychom měli v životě upřednostňovat štěstí, pohostinnost a pohodlí. Proto je Azzaro parfémová řada s moderním poselstvím a její vůně jsou na nejvyšší úrovni. Každá nová vůně je vytvořena pro širokou škálu žen, které hledají inspiraci a chtějí vystoupit z davu.

Dámský parfém Azzaro - který si vybrat?

Značka Azzaro má v současné době ve své kolekci desítky parfémů, z nichž nejoblíbenější je pánský Azzaro Chrome. Nejznámější a nejoblíbenější vůně najdete v našem obchodě v různých objemech spolu s náhražkami za skvělé ceny.

Pro ženy doporučujeme parfém Azzaro Wanted Girl, který vám pomůže objevit život plný výzev, vzít štěstí do vlastních rukou a uspět i tam, kde se to zdá nemožné. Parfémovaná voda Wanted Girl se může stát vaší zbraní hromadného svádění.

Nádherná květinově-orientální vůně je určena ženám, které milují zábavu, jsou svobodné a nebojí se výzev. Parfém okouzlí svěžími a osvěžujícími tóny granátového jablka a květu zázvoru. Tuto energickou kompozici náhle přeruší intenzivní a sladký karamel, který však v kombinaci s bělí vytváří smyslnou kompozici.

A pro romantické a svůdné ženy doporučujeme také vůni Azzaro Pour Elle, která se stane spřízněnou duší a dokonalým společníkem pro každodenní pocity. Objevte smyslnou vůni, která doplní vaše charisma a podtrhne vaši jedinečnou povahu při společenských setkáních.

Uživatelé internetu také hledali: replacement, equivalent, azzaro women's.