Dámský parfém Rihanna

Hledáte neobvyklé a jedinečné vůně, které podtrhnou váš osobitý styl? Chcete vyčnívat z davu, ale zároveň chcete zdůraznit svou třídu a ženskost? Pak vyzkoušejte jednu z originálních vůní Rihanny a zjistěte, jak neobvyklé jsou její typické vůně!

Rihanna - značka

Rihanna je světoznámá zpěvačka, která svou kariéru zahájila v roce 2005. Od té doby nepolevila a neustále stoupá po kariérním žebříčku. Každé její další album se umisťuje na předních příčkách všech hitparád a četné spolupráce, které s ní navazuje, se setkávají s úspěchem. V současné době se mimo hudební průmysl věnuje mnoha charitativním aktivitám a rozšiřuje křídla své kosmetické značky.

Rihanna si pěstuje image silné a nezávislé ženy, která zároveň zdůrazňuje svou osobnost a ženskost. Ve svých prohlášeních opakovaně zdůrazňuje, že výrobky podepsané jejím jménem mají vyhovovat každé ženě a zdůrazňovat její přirozené dispozice.

Rihanna - dámský parfém

V roce 2011 vydala svůj první parfém. Rihanniny vůně jsou romantické a ženské zároveň, ale obsahují znepokojivé a bouřlivé tóny, což dokonale odráží umělcovu tvorbu. Základ je často tvořen složkami, jako je růže, jasmín nebo vanilka, které jsou rozděleny citronem, semišem, švestkou, pačuli nebo pižmem. Tato kombinace zaručuje netradiční efekt, který okouzlí všechny kolem.

Parfém Rihanna má v každé ženě uvolnit její temnější povahu. Jsou ideální pro každodenní nošení, kdy dodají každému oblečení šmrnc, ale také pro večerní příležitosti, jako je rande nebo večeře, kdy dodají větší smyslnost a charakter.

Jaký parfém zvolit?

Při výběru parfému musíme přemýšlet o tom, jaké vlastnosti chceme zdůraznit. Pokud jsme jemné ženy, vyplatí se vsadit na květinové kompozice, které zdůrazní naši jemnost. Chceme-li však zvýraznit svůj charakter a dodat si sebevědomí, vyplatí se hledat neobvyklou kombinaci, která nás zahalí jedinečnou vůní a zaujme okolí. Takovou kompozicí je parfém od Rihanny. Vytvořeno pro ženy, které chtějí zároveň zdůraznit svou ženskost a jedinečný charakter.

Uživatelé internetu hledali také: náhrada, ekvivalent, calvin klein rihanna, parfém rihanna, parfém rihanna, parfém rihanna, parfém rihanna, parfém rihanna cena, parfém rihanna black, parfém rihanna, parfém rihanna, parfém ženy rihanna, parfém ženy rihanna rebelle, parfém rihanna, parfém rihanna cena, rihanna parfém černý, rihanna rogue parfém, rebelle fleur, rebelle rihanna cena, rihanna ford, rihanna parfém, rihanna parfém, rihanna parfém černý, rihanna rebelle fleur parfém, rihanna rebelle fleur parfém recenze, rihanna rogue cena, rogue by rihanna cena.