Thierry Mugler dámský parfém

Pokud jste příznivcem nekonvenčních, až provokativních kompozic, rádi šokujete a ceníte si nezávislosti a jedinečnosti - parfém Thierry Mugler byl vytvořen právě pro vás. Je to úžasná pozice na světovém trhu s vůněmi, která boří stereotypy tím, že vedle sebe staví kontrastní vonné tóny, které dohromady vytvářejí odvážný a jedinečný celek.

Thierry Mugler - společnost

Manfred Thierry Mugler je francouzský módní návrhář, který svou kariéru zahájil v roce 1973 kolekcí šatů Cafe de Paris. Mnozí ho považují za vizionáře módního světa, který boří stereotypy a posouvá módu na zcela novou úroveň. Je výraznou a kontrastní osobností, která na trh uvádí neobvyklé kompozice, jež se na dlouho vryjí do paměti.

Thierry Mugler - dámský parfém

První parfém Thierry Mugler spatřil světlo světa v roce 1992. Úžasná a neokázalá kombinace sladkých vonných tónů s vůní čokolády zahájila novou etapu v parfémovém průmyslu a ukázala, že experimentováním s vůněmi lze získat neuvěřitelně jedinečný produkt. Každá další vůně Thierryho Muglera byla jedinečnou nabídkou, která se odlišovala od ostatních. Od orientálních a hřejivých tónů parfému Mugler Alien přes sladkou a kořeněnou Mugler Womanity až po květinovou a dřevitou Mugler Aura. Každá položka má po celém světě své nadšené příznivce, kteří se věrně vracejí k osvědčenému a jedinečnému složení.

Parfémy Thierry Mugler jsou určeny ženám, které chtějí projevit svou individualitu a cítit se výjimečně. Jsou ideální pro kreativní a odvážné lidi. Každý návrh je uzavřen v jedinečném fantaskním flakonu, který je sám o sobě miniaturním uměleckým dílem.

Jak si vybrat parfém?

Při výběru parfému bychom měli pečlivě zvážit okolnosti, za kterých jej budeme používat. Na denní bázi budou lépe fungovat měkčí, lehčí návrhy, které nebudou naši osobu v každodenních situacích zahlcovat. Na druhou stranu pro zvláštní příležitosti můžeme zvolit extravagantní, těžší návrhy, které dodají každému našemu výtvoru jedinečný styl a výraz. Parfém Thierry Mugler je dokonalým řešením, pokud hledáte jedinečný a zajímavý návrh pro zvláštní příležitosti i každodenní nošení.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, angel thierry mugler poznámky k vůni, mugler gaga, mugler parfém, mugler thierry, parfém alien cena, parfém angel ladies, parfém angel thierry mugler, parfém angel mugler, parfém angel thierry mugler, thierry mugler parfém, thierry mugler angel pánský parfém, thierry mugler angel parfém, thierry mugler angel womanity, thierry mugler cena, thierry mugler parfém, thierry mugler dámský parfém, womanity thierry mugler parfém.