Mexx parfém pro ženy

V současné době jsou výrobky Mexx dostupné ve více než 55 zemích světa. V roce 1970 začal návrhář Rattan Chadha v Nizozemsku prodávat svou vlastní kolekci. Tak začíná historie značky. Svůj současný název však společnost získala až o šestnáct let později. Značka Mexx je ve světě módy známá především svým jednoduchým, ale originálním stylem. Dnes společnost nabízí oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti a vyrábí také parfémy.

Mexx - společnost

Značku Mexx založil v Amsterdamu podnikatel indického původu Rattan Chadha. Zpočátku zakladatel vytvořil dvě společnosti Moustache a Emanuelle. Později se je rozhodl spojit, a tak vznikla nová značka. Název Mexx není náhodný. Jedná se o první písmena obou předchozích společností, ke kterým přidal symbol polibku, "xx". Dnes má značka dvě sídla, a to v Amsterdamu a Istanbulu.

Značka Mexx vytváří výrobky inspirované městem. Oblečení, doplňky a parfémy jsou navrženy tak, aby odpovídaly životnímu stylu metropolitních lidí. Jsou pohodlné, elegantní a vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jsou mezi nimi návrhy pro každodenní nošení i elegantní příležitosti.

Mexx - dámský parfém

Kromě vysoce kvalitních oděvů a doplňků pro ženy a muže značka vyrábí také krásné parfémy. Vůně vznikají ve spolupráci s předními parfuméry, jako jsou Benoist Lapouza a Nathalie Lorson. Z parfémů společnosti vyzařuje mladistvá energie a elán. Společnost při své činnosti věnuje pozornost otázkám životního prostředí.

Dámské parfémy Mexx si zamilují především ženy z velkých měst, které mají spoustu energie k akci. Nejlépe se v nich budou cítit ty dámy, které si neustále kladou nové výzvy. Kromě parfémů vyrábí značka Mexx také tělová mléka, sprchové gely, vody po holení a další kosmetiku. Výrobky této značky jsou určeny optimistům a lidem se svobodným duchem, kteří rádi zdůrazňují svou originalitu. Pokud si v životě určujete vlastní cestu, je dámský parfém Mexx stvořen právě pro vás!

Mexx - jaký parfém zvolit?

Značka Mexx má ve své kolekci mnoho nádherných vůní pro ženy i muže. Mezi nimi můžete úspěšně najít produkty, které si zamilujete. Chcete-li si vůni svého oblíbeného parfému užívat dlouho, měli byste si vybrat kompozice vytvořené profesionály.

Dámské parfémy Mexx jsou vytvářeny prvotřídními parfuméry. Vonné kompozice se vyznačují jedinečným charakterem a vysokou trvanlivostí.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, counterpart, dkny iperfume, mexx, mexx black cena, mexx black woman cena, mexx women, mexx women's parfém, mexx fly high woman cena, mexx high fly woman cena, mexx high fly woman cena, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém cena, mexx parfém ženy, mexx parfém ženy, mexx parfém ženy, mexx parfém ženy, mexx parfém ženy, mexx lesk, mexx pure cena, mexx pure fresh, mexx pink ženy, mexx waterlove, mexx waterlove man, mexx waterlove parfém, mexx waterlove woman, mexx woman oblečení, mexx woman oblečení, mexx woman waterlove, mexx woman parfém, mexxa, nový parfém mexx, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém, mexx černá žena parfém, mexx černá žena parfém, mexx parfém, mexx parfém.