Michael Kors dámské parfémy

Dámské parfémy Michael Kors svádějí a zůstávají dlouho v paměti. Pokud chcete krásně vonět a vypadat přitažlivě, vsaďte na vůně této značky. Michael Kors byl dlouhá léta návrhářem luxusní značky Celine. Od roku 2003 vytváří kolekce pod svým jménem.

Michael Kors - společnost

Michael Kors zahájil svou módní historii návrhem svatebních šatů pro svou matku. Tak objevil svou skutečnou vášeň. Od mládí si rád prohlížel módní časopisy a chodil s matkou nakupovat. V 70. letech se jeho řada dámských oděvů prodávala v luxusních newyorských buticích. Jeho značce se dařilo velmi dobře a zaznamenávala dobré prodejní výsledky. Na začátku 90. let však Michael Kors nečekaně vyhlásil bankrot.

Po několika letech se návrhářka vrátila na scénu a uvedla na trh novou řadu oblečení. Dnes jsou jeho kabelky, hodinky a parfémy předmětem touhy mnoha žen po celém světě. 

Michael Kors - dámský parfém

Společnost Michael Kors je známá výrobou vysoce kvalitních hodinek a kabelek. Společnost však vyrábí také parfémy pro muže a ženy. Jeden z prvních parfémů pro značku vytvořil špičkový parfumér Harry Fremont. Vůně pro něj vytvořili i další špičkoví odborníci: Christophe Laudamiel, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Bruno Jovanovic, Olivier Gillotin, Christopher Raynaud, Steve Demercado, Laurent Le Guernec, Alain Alchenberger, Honorine Blanc a Aurelien Guichard.

Dámský parfém Michael Kors se vyznačuje vysokou kvalitou, třídou a nadčasovostí. Každá žena si mezi výrobky této značky najde tu pravou vůni pro sebe. Dámský parfém Michael Kors Sexy Amber je jedním z nejčastěji kupovaných návrhů této značky. Složení vůně je věnováno odvážným a nezávislým ženám. Najdete v ní akordy jantaru, santalového dřeva a bílých květin.

Michael Kors - jaký parfém zvolit?

Dámský parfém Michael Kors je zárukou trvanlivosti. Tyto produkty umožní každé ženě objevit sebevědomí, charisma a úroveň. Skvěle se hodí k večerním kreacím a trochu jemnější vůně podtrhnou i každodenní styling.

Značku charakterizuje originalita, elegance a třída sama o sobě. To je i případ parfémů Michael Kors. Společnost nabízí celou řadu vůní pro ženy, takže si každá žena najde něco pro sebe. Dámské parfémy Michael Kors si získaly srdce mnoha žen i mužů po celém světě.

Uživatelé internetu také hledali: parfém kors, parfém michael kors, parfém michael kors, parfém michael kors pro ženy, parfém michael kors, parfém michael kors, náhrada, ekvivalent.