Lanvin parfém pro ženy

Hledáte jedinečný a okouzlující dámský parfém? Lanvin je možná společnost, která vám ukradne srdce a stane se vaším oblíbeným výrobcem dámských vůní. Pro které ženy je tato francouzská značka vhodná? Jaké jsou vlastnosti parfémů Lanvin?

Lanvin - společnost

Lanvin je francouzská značka s dlouholetou tradicí, která působí na trhu již od roku 1889. Matkou podniku je Jeanne Lanvin, talentovaná třiadvacetiletá Francouzka, která začala své dobrodružství ve světě módy v nenápadném butiku s klobouky. Postupem času se její malá firma rozrostla v obrovský podnik, který navrhoval oblečení pro bohatou společnost.

Přestože se mladá Jeanne Lanvinová o módu velmi zajímala, nikdo nečekal, že firma, kterou založila, dosáhne tak velkolepého úspěchu. V roce 1924 se značka Lanvin otevřela také tvorbě parfémů. Stejně jako oblečení, i vůně musely být propracovány do nejmenších detailů. Musely být samy o sobě mistrovským dílem, protože snem tvůrce bylo vytvořit vůni, která by byla mistrovským dílem.

Dámský parfém Lanvin

Otcem dámského parfému Lanvin Arpege jsou renomovaní parfuméři Andre Fraysse a Paul Vacher. Zkombinovali několik vonných tónů, čímž vznikl květinový parfém pro ženy. Vůně dostala také náležitou výzdobu a bylo dbáno na každý detail, například na černý kulatý flakon a vyryté logo s vyobrazením matky a dcery.

Obliba dámského parfému Arpege rostla, až se značka rozhodla vytvořit celou kolekci. Kolekce Arpege jsou vůně určené pro ženy, které mají rády květinové kompozice.

Značka s tak dlouhou parfémovou tradicí však nabízí i další vůně - veselou Marry Me! (hit mezi mladými ženami), vodní Lanvin Oxygene nebo sladký Lanvin Me.

Jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vyberte si dlouhotrvající parfém se správným složením. Měly by se také hodit zejména k osobnosti ženy, zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat její celkový styl.

Parfémy Lanvin zaručují dlouhou životnost a umožňují každé ženě objevit svou nezávislost a smyslnost. Skvěle se hodí k večerním šatům a odvážným outfitům, ale podtrhnou i běžné denní oblečení.

Značka Lanvin se vyznačuje neobvyklým přístupem k detailům a vlastní třídou. To platí i pro vůně Lanvin, které si získaly kultovní status a staly se uznávanou značkou v parfémovém průmyslu. Získaly si důvěru milionů sebevědomých žen, které si nedokážou představit svou sbírku bez nadčasových a ženských parfémů Lanvin. 

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, jeanne lanvin cena, jeanne lanvin parfém cena, lanvin parfém, lanvin parfém pro ženy, lanvin parfém pro muže, lanvin parfém pro ženy.