Dior parfém pro ženy

Dior - Joy

2 065,85 Kč
Objem

Pánské a dámské vůně Dior jsou synonymem luxusu a prosperity. Ne nadarmo si parfémy této značky získaly takovou pověst. Vyznačují se elegantními a nadčasovými tóny, které si zamilujete na první přičichnutí. Při navrhování svých vůní Dior dbal na to, aby nabízel různé parfémy pro každou příležitost. Díky širokému výběru si každá žena může vybrat ten správný produkt, ať už má ráda lehké a sladké vůně, nebo klasičtější a elegantnější tóny. 

Dior - společnost 

Značku Dior založil Christian Dior v roce 1946 ve Francii. Svou první kolekci oblečení představil 12. února 1947 pod názvem Corolle, ale běžně je známá pod názvem New Look. Jeho návrhy v té době vyvolávaly kontroverze kvůli jeho novému a jedinečnému stylu. New Look byl pro Christiana milníkem, který v té době znamenal revoluci v módě a umožnil mu prosadit se u mnoha lidí. Na rozdíl od mnoha jiných módních domů, kde se parfémové řady často objevují až po mnoha letech existence firmy, se oblečení a vůně značky Dior objevily na trhu současně. Miss Dior byl produkt s květinovými a pudrovými tóny, které zahalovaly tělo, a sám Christan Dior jej věnoval své mladší sestře. 

Od té doby do současnosti vytvořila více než 150 vůní. Společnost Dior má více než 160 butiků po celém světě a její sídlo je v Paříži. Značka nabízí oblečení, vůně a kosmetiku pro muže i ženy a také dětské oblečení pod názvem Baby Dior. 

Dior - dámský parfém 

Charakteristickým rysem dámských parfémů Dior je jejich nedílné a nepopiratelné spojení s Francií, které je nepopiratelně patrné ve všech kompozicích. Inspiraci pro tvorbu vůní této značky čerpá z charakteru jednotlivých regionů této země. Pro tvůrce značky byla nejbližší zemí Provence, a proto se právě tam pěstují květiny pro výrobu parfémů jako Dolce Vita nebo Joy by Dior. 

Dior - jaký parfém zvolit?

Dámský parfém Dior je zárukou dvou nejdůležitějších vlastností: krásné vůně a vysoké trvanlivosti, které jsou nejdůležitějšími faktory označujícími nejvyšší kvalitu výrobku. Když si vyberete parfém od této značky, víte, že jeho složení vytvořili profesionálové. Vůně Dior jsou krásné, dlouhotrvající parfémy a spokojenost plynoucí z úspěšného nákupu. Přesvědčte se sami!

Uživatelé internetu hledali také: náhrada, ekvivalent, dior dámský parfém, dior addict no 2, dior addict pink, dior dune cena, dior dune fake, dior parfém, dior dámský parfém, dior dámský parfém new, dior parfém new, dior parfém poison, dior poison addict, dior poison cena, dior poison cena, dior poison hypnotic parfém, dior poison man, dior vůně, dior dámské vůně, dior parfém, dolce vita dior cena, miss dior cherie 100ml cena, miss dior girl, dior parfém, dior dámský parfém, dior dámský parfém, dior dámské parfémy ceny, parfém jadore dior cena, poison dior cena, poison dior parfém, poison dior parfém, pure poison dior cena.