Lady Gaga dámský parfém

Světoznámá extravagantní zpěvačka a herečka Lady Gaga představila světu vůni, která nese její vlastní jméno. Možná je to dámský parfém právě pro vás? Jste žena, která oceňuje originalitu a ráda šokuje? Parfém Lady Gaga vás jistě osloví!

Lady Gaga - parfém pro originální ženy

Lady Gaga je americká popová zpěvačka, skladatelka, producentka a herečka italského původu. Její umělecké jméno bylo inspirováno známou písní skupiny Queen s názvem Radio Ga Ga. Zpěvačka je známá nejen svými chytlavými a tanečními písněmi, ale také extravagantním stylem oblékání, nekonvenčním chováním a výstředností.

Je jednou z nejznámějších a nejvlivnějších umělkyň současné popové scény. V roce 2011 dokonce získala titul nejvlivnější ženy světa. Přestože má Lady Gaga za sebou poměrně krátkou kariéru, získala již řadu prestižních ocenění a prodala několik milionů desek. Každý její singl dobývá světové hitparády a trvale se zapisuje do dějin populární hudby.

Lady Gaga - dámský parfém

Je dobře známo, že Lady Gaga miluje módu. Neobvyklé oblečení od nejslavnějších návrhářů a netradiční jevištní image jsou neodmyslitelným znakem její tvorby. Není divu, že si zpěvačka vytvořila vlastní značku, která zahrnuje i jedinečné parfémy. Svým designem a nápady překračuje všechny hranice parfémového průmyslu a evokuje smyslný svět emocí, tajemství a slávy.

Parfém Lady Gaga Fame je produkt, na kterém umělkyně intenzivně pracovala v roce 2012. Je to mimořádně sladká a orientální vůně, které dominuje ovoce, květiny a byliny. Gaga se snažila vytvořit parfém, který by kopíroval její jevištní image. Jsou temné jako noc, svůdné jako tanec a velkolepé - jako ona sama.

Lady Gaga Eau De Gaga 001 je parfémová voda určená pro muže i ženy, která je věnována těm, kteří se v životě řídí pouze vlastními pravidly. Tato květinově-dřevitá vůně je ideální pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti.

Jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, měli byste zvolit dlouhotrvající parfém s vhodně vybranými složkami. Měly by také správně ladit s osobností ženy, zdůrazňovat její přednosti a doplňovat celkový styl.

Parfémy Lady Gaga jsou zárukou trvanlivosti, umožní každé ženě objevit energii a sebevědomí. Skvěle doplní večerní a odvážné outfity a zároveň podtrhnou i ležérní oblečení.

Zpěvaččina značka se vyznačuje silou, originalitou a smyslností. Takové jsou i vůně Lady Gaga, které si získaly popularitu a staly se přední značkou mezi parfémovými řadami celebrit. Získaly si respekt a důvěru milionů odvážných dam po celém světě, které si bez svůdných parfémů Lady Gaga nedokážou představit svou sbírku parfémů.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, protějšek, fame eau de parfum lady gaga, g a parfém, gaultier lady gaga, lady gaga fame parfém ceneo, lady gaga fame parfém shop, lady gaga a její parfém, lady gaga parfém, lady gaga parfém, lejdi gaga, nejsvůdnější parfém pro ženy, parfémové novinky 2012, parfém lady gaga, parfém lady gaga cena, parfém lady gaga sláva, parfém lady gaga, parfém lady gaga, parfém lady gaga, parfém lady gaga cena, parfém lady gaga sláva, thierry mugler lady gaga, parfémová voda lady gaga.