Pánské parfémy Marc Jacobs

Pánské parfémy Marc Jacobs jsou originální, nepředvídatelné a jednoduše krásné. Hodí se k mužům, kteří jsou sebevědomí, mají vlastní vizi a životní cíl. Jsou určeny těm, kteří se nebojí jít proti proudu. Marca Jacobse v dětství vychovávala jeho babička, která mu vštípila lásku k módě.

Marc Jacobs - firma

Cesta Marca Jacobse k úspěchu ve světě módy byla nepochybně velmi obtížná. Když mu bylo sedm let, zemřel mu otec a matka trpěla duševní chorobou, takže ho vychovávala babička. V 15 letech začal studovat na Střední škole umění a designu v New Yorku. Kvůli tíživé rodinné situaci musel přijmout práci v butiku Charivari. Přesto vytrval ve svém úsilí prosadit se ve světě módy. V mládí se stal vítězem mnoha prestižních oborových soutěží. Kromě toho dlouhá léta zastával vedoucí pozice v módních domech Perry Ellis a Louis Vuitton.

V 90. letech založil návrhář vlastní značku Marc Jacobs. V současné době společnost nabízí prestižní oblečení, doplňky a parfémy. Návrhářka věří, že parfémy, stejně jako móda, mohou a mají vyjadřovat individualitu a osobnost. Každý z výrobků této značky je originální a má v sobě něco jedinečného.

Marc Jacobs - pánský parfém

Pánské parfémy Marc Jacobs jsou určeny pro muže, kteří rádi vyčnívají z davu. Značka představila své vůně v roce 2001 a od té doby jsou velmi oblíbené. Mezi parfémy najdete návrhy pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Každý muž, který si vybere tento parfém, se cítí sebevědomější a mužnější. To vše díky jedinečným vonným tónům, které svou krásou okouzlí všechny kolem. Pánský parfém Marc Jacobs je určen mužům, kteří jsou mladí srdcem a mají rádi luxus a špičkovou kvalitu.

Marc Jacobs - jaký parfém si vybrat?

Abyste si mohli vůni užívat co nejdéle, je třeba vybírat parfémy s vysokou trvanlivostí. Z tohoto důvodu je vhodné vybírat výrobky s vhodným složením, které vytvořili mistři. Měly by také dobře odpovídat osobnosti muže, zdůrazňovat jeho silné stránky a doplňovat celkový styl.

Pánský parfém Marc Jacobs je zárukou trvanlivosti. Tyto vůně umožní každému muži objevit sebedůvěru a odvahu. Skvěle se hodí k večerním kreacím a o něco jemnější vůně podtrhnou i každodenní styl.

Společnost se vyznačuje originalitou, inovacemi a třídou sama o sobě. Jsou to také pánské vůně Marc Jacobs, které si získaly srdce milionů odvážných a atraktivních mužů po celém světě.