Dove dámský parfém

Dove

150,00 Kč
Objem

Značka Dove je všeobecně známá svými vysoce kvalitními výrobky pro péči o tělo. Poskytují pokožce vynikající výživu a vlhkost. Ačkoli se společnost nadále zaměřuje na výrobu produktů péče o tělo, její sortiment zahrnuje také parfémy. Posláním značky je vytvářet kvalitní produkty a seznamovat ženy s jejich potenciálem krásy. Dnes má společnost v nabídce sprchové gely, tělová mléka, výrobky pro intimní hygienu, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, šampony, kondicionéry a parfémy, které se prodávají ve více než 75 zemích světa. 

Dove - společnost 

Je zajímavé, že základní složka mnoha kosmetických přípravků Dove byla vyvinuta již během druhé světové války. Sloužila k ošetřování popálených vojáků. V roce 1956 vědci recepturu vylepšili a přidali nové složky, které pleti prospívají. První hydratační mýdlo Dove bylo uvedeno na americký trh v roce 1975, do západní Evropy v 80. letech a do Polska v roce 1993. 

Název značky pochází z anglického slova "dove", což znamená holub. Toto jméno bylo zvoleno kvůli symbolice holubice jako něžného a věrného ptáka. Věrnost je spojena s důvěrou a spolehlivostí, což jsou vlastnosti, se kterými chce být značka ztotožněna. Společnost Dove pořádá mnoho kampaní, aby ženám ukázala jejich krásu a pomohla jim věřit v sebe sama. 

Vůně Dove

Parfém Dove je esencí jemnosti a svěžesti. Parfém Dove s vůní pečujícího mýdla Dove se stal hitem společnosti. Složení je krémové a mýdlové, ale jemné a voní trochu jako luxusní tělové mléko. Vůně Dove se skvěle hodí ke klasické tyčince Dove, ale má něco zvláštního. Má také květinový, růžový nádech. Vůně je lehká a vhodná pro každodenní použití. Lidé, kteří se chtějí cítit svěže a pohodlně po celý den, si ji zamilují. 

Dove - jaký parfém si mám vybrat?

Originální složení parfému není jedinou složkou úspěchu. Stejně důležitá je i jeho životnost. Pokud vám záleží na obojím, vyberte si parfém, který byl vytvořen renomovanou značkou. Prioritou značky je dbát na nejvyšší kvalitu složek svých výrobků.