Kenzo dámský parfém

Značka Kenzo je nyní v čele nejluxusnějších módních domů na světě. Jejich sortiment zahrnuje oblečení, doplňky a také parfémy. Kolekce Kenzo se vyznačují odvážnými formami, barvami a vzory. Dámské parfémy Kenzo jsou určeny pro ženy, které stojí pevně nohama na zemi, ale zároveň v sobě mají nádech šílenství.

Kenzo - společnost

Značka Kenzo vznikla v roce 1964. Jejím zakladatelem je Japonec Kenzo Takada. Společnost zpočátku působila pod názvem Jungle Jup. Byl jedním z prvních odvážlivců, kteří spojili japonské motivy s evropskou módou, což byl na počátku 60. let velký průlom.

Kenzo Takada byl fascinován módou již od útlého věku. Navzdory svým rodičům přerušil studium poezie a literatury na univerzitě v Kóbe. To mu otevřelo dveře do nového světa a zapsal se na Bunka Fashion College v Tokiu. Ihned po ukončení studia odjel do Paříže. První návrhářův debut se datuje do roku 1971. Kenzo Takada se zapsal do historie módy jako autor odvážných, extravagantních a okouzlujících módních přehlídek.

Značka v současnosti sídlí v Paříži, kde vyrábí oblečení, parfémy a doplňky. V roce 1998 se značka stala součástí francouzské skupiny LVMH vyrábějící luxusní zboží. První butik Kenzo byl navržen tak, aby připomínal deštný prales. Tento motiv je stále k vidění na některých kolekcích značky.

Dámský parfém Kenzo

Kenzo Takada je bezpochyby skutečným mistrem módní tvorby i tvorby vůní. Vytváří návrhy, které lze snadno označit za umělecká díla. Nelze mu upřít neuvěřitelnou intuici a představivost. Charakterizuje ho také svoboda a pocit volnosti, což dokazují jeho četné sbírky. Rád vytváří jedinečné vůně, které se vymykají všem kánonům, jsou objevné a nekompromisní. Díky všem těmto vlastnostem si získal obrovskou základnu fanoušků po celém světě, kteří si parfémy Kenzo zamilovali na první přičichnutí.

Dámské parfémy Kenzo jsou navrženy tak, aby dodaly životu energii a elán. Mezi nimi převládají květinové a pudrové vůně. Mnoho výrobků je určeno ženám, které milují "těžké" vůně, které jsou zároveň velmi dlouhotrvající. Dámské parfémy Kenzo by měly oslovit všechny dámy, které rády vyčnívají z davu. Mezi ikonické vůně známé po celém světě patří: Kenzo - Flower by Kenzo, Kenzo - Kenzo Amour, Kenzo - Madly.

Kenzo - jaký parfém si vybrat?

Dokonalý parfém by měl spojovat krásnou vůni, trvanlivost a doplňovat každý styl. Nezapomeňte, že dobře zvolená vůně je taková, která vám sluší a zároveň ladí s vaší individuální vůní.

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, zvolte návrhy sestavené skutečnými mistry parfumerie. Pouze parfémy vyrobené s důrazem na každý detail vám mohou zaručit krásnou vůni i vysokou trvanlivost. Proto doporučujeme dámské parfémy Kenzo, které jsou ztělesněním dobrého vkusu a špičkové kvality.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, kenzo dámský, kenzo jungle cena, kenzo parfém, kenzo parfém, kenzo dámský parfém, kenzo parfém novinka, kenzo vůně, kenzo vůně pro ženy, kenzo parfém, kenzo parfém, kenzo dámský parfém, kenzo jungle parfém, kenzo parfém, kenzo parfém, kenzo parfém cena, kenzo vůně.