Lacoste dámské parfémy

Zakladatel společnosti je tenista, který na kurtu prokázal mimořádnou vytrvalost a nikdy se nevzdal. Jeho polská přezdívka je "krokodyl". Vymyslel ji americký tisk, který dychtivě sledoval jeho úspěchy. Samotnému sportovci se tento symbol velmi líbil a zařadil ho do loga své značky. Dnes je výrazný krokodýl symbolem špičkových výrobků, mezi něž patří i výjimečné vůně.

Lacoste - společnost

Snad každý z nás někdy na ulici viděl výrobek s charakteristickým zeleným krokodýlem. Historie značky je přímo spojena s kariérou slavného francouzského tenisty Reného Lacosteho. Jeho prvním návrhem byla polokošile, ve které pak vystupoval na kurtu. Je třeba poznamenat, že v té době vypadala móda na kurtu úplně jinak než dnes. Nosily se dlouhé kalhoty a košile s dlouhými rukávy. Návrh Reného Lacosteho všechny překvapil. Stal se velmi slavným nejen ve světě sportu, ale také ve světě módy. Po skončení sportovní kariéry založil René Lacoste v roce 1933 spolu s Andre Gillierem oděvní společnost. Zpočátku byly jejich kolekce určeny elitním sportovcům, jako jsou tenisté, golfisté, námořníci, hráči kriketu nebo póla. Po nějaké době začala značka vydávat také vůně, které si oblíbilo mnoho mužů a žen.

Lacoste - dámský parfém

Dámské parfémy Lacoste jsou určeny především pro aktivní ženy. V kolekcích této značky najdeme vůně založené na osvěžujících tónech, jako je citron, černý rybíz, růžový pepř, koriandr, jalovec. Každá vůně se prodává v originálním a elegantním flakonu, který se k ní jedinečně hodí.

Pod logem krokodýla se skrývají různé vůně obsahující přírodní rostlinné výtažky, které je činí jedinečnými. Mezi nejoblíbenější produkty patří parfémy Lacoste - Pour Femme a Lacoste - Touch of Pink. Pour Femme připomíná vnitřek dámské semišové kabelky, do které byla omylem vložena kytice květin. Semiš dodává vůni luxusní prvek. Díky němu je parfém "dražší", než by člověk očekával. Pour Femme je suchý návrh, nenajdete zde sladkost. Opakem je parfém Touch of Pink. Zde je zpočátku cítit ovoce v kombinaci s vanilkou. Vůně je dívčí a hodí se zejména pro každodenní nošení.

Lacoste - jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, vyberte si dlouhotrvající parfém s vhodným složením. Je důležité, aby odpovídala osobnosti uživatele. Měly by zdůrazňovat její silné stránky a doplňovat celkový styl.

Dámské parfémy Lacoste jsou zárukou trvanlivosti. Tyto produkty umožní každé ženě objevit v sobě sebevědomí a charisma. Skvěle se hodí k večerním kreacím a trochu jemnější vůně podtrhnou i každodenní stylizace.

Uživatelé internetu hledali také: náhrada, ekvivalent, dámský parfém lacoste, eau de lacoste women's, eau de lacoste pour femme, eau de lacoste sensuelle price, eau de lacoste sensuelle eau de parfum, eau de lacoste sensuelle lacoste, eau de lacoste sensuelle pour femme, femme de lacoste, la costa dámský parfém, lacoste white dámský parfém, lacoste dámský parfém, lacoste eau de lacoste pour femme, lacoste eau de lacoste sensuelle, lacoste eau de lacoste sensuelle 90ml, lacoste femme de lacoste, lacoste femme parfém, lacoste parfém pro ženy, lacoste parfém cena, lacoste parfém pro ženy, lacoste parfém pro ženy cena, lacoste parfém pro ženy cena, lacoste parfém pro ženy eau de lacoste, lacoste parfém pro ženy novinka, lacoste parfém pro ženy novinka, lacoste parfém dámský akce, lacoste parfém dámský růžový, lacoste parfém falešný, lacoste parfém pour femme, lacoste růžový cena, lacoste pour femme falešný, lacoste pour femme dotek růžové, lacoste sensuelle cena, lacoste parfém dámský, lacoste parfém dámský cena, lacoste parfém dámský, lacoste parfém dámský, lacoste parfém pour femme lacoste parfém cena, lacoste dámský parfém, lacoste dámský parfém cena, lacoste dámský parfém cena, lacoste dámský parfém novinka, lacoste dámský parfém růžový, lacoste dámský parfém zlatý, lacoste parfém novinka, lacoste parfém růžový, lacoste parfém sensuelle, lacoste parfém krokodýl parfém, lacoste parfém falešný, lacoste polo femme.