Pánský parfém Remy Latour

Plánujete si koupit originální a intenzivní pánský parfém? Remy Latour je společnost pro opravdové muže, kteří se nebojí ušpinit si ruce tvrdou prací a zároveň v sobě skrývají duši gentlemana a romantika. Podmanivý pánský parfém Remy Latour vkusné plechovce osloví každého, kdo má rád intenzivní a těžké vůně rozdělené citrusovými a orientálními akordy.

Remy Latour - pánský parfém

Pokud někoho někdy zajímalo, jak voní kombinace Antaeus a Tobacco Vanille, stačí se seznámit s nejslavnějším produktem Remy Latour. Jedná se o mimořádně zajímavou nabídku pro muže, kteří hledají originální a vzácnou vůni, která by byla nezapomenutelná pro každou osobu, kterou potkají.

Vůně Remy Latour Cigar, stejně jako její pokračování - Cigar Black Oud a Cigar Commander jsou parfémy pro ty nejvěrnější muže. První návrh se vyznačuje aromatickým a ovocným akordem. Je to kombinace bergamotu, citronu Amalfi, ananasu a hrušky.

Black Oud je intenzivní pižmo okořeněné sicilským citronem, skořicí a jantarem.

Naproti tomu Commander je skutečně kouřová kompozice, která kombinuje travnaté tóny s tabákovými listy, dřevem a santalovým dřevem.

Jaký parfém zvolit?

Chcete-li si vůni užívat co nejdéle, měli byste si vybrat dlouhotrvající parfém s vhodným složením vůně. To pomůže zdůraznit vaši osobnost, podtrhnout silné povahové rysy a doplnit celkový tvar vašeho stylingu.

Pánský parfém Remy Latour byl uveden na trh v roce 1996 a je směsí mužné síly, charismatu, sebevědomí a romantiky. Parfém Remy Latour je ideální pro zvláštní příležitosti s jedinečným charakterem. Dodají vaší osobnosti nebývalý šarm a jistě vás odliší.

Společnost se vyznačuje originalitou a naprostou profesionalitou. Proto patří vůně Remy Latour k nejunikátnějším ve světě pánských parfémů. Váží si jich mnoho mužů, kteří si svou sbírku parfémů nedokážou představit bez mimořádně vyzrálých a extravagantních vůní Remy Latour.