Davidoff parfému dámské

Značka Davidoff se specializuje na výrobu mnoha luxusních výrobků. Najdete zde špičkové tabákové výrobky, dýmky, kuřácké potřeby, koňaky, kávu, kožené zboží, plnicí pera a parfémy. Od roku 1984 vytváří značka Davidoff výjimečné vůně. Najdeme mezi nimi návrhy pro ženy i muže. Společnost zaujímá jedno z předních míst ve světě parfémů. Zakladatel značky se při budování společnosti řídil heslem "vytěžit ze života maximum v každé minutě jeho trvání".

Davidoff - společnost

Zino Davidoff založil svou společnost v roce 1946. Zpočátku se značka zabývala výrobou tabákových výrobků, a to nikoli náhodou. Otec zakladatele, Henry Davidoff, provozoval obchod s tabákem a jeho syn ho sledoval při práci. Ve 20. letech 20. století cestoval Zino Davidoff po Jižní Americe, aby studoval výrobu doutníků. Po návratu vytvořil první humidor v Ženevě - a pravděpodobně i v celé Evropě - speciální místnost pro skladování tabákových listů, které se pak používaly k výrobě doutníků. 

Ihned po válce vznikly první tabákové výrobky pod značkou Davidoff. S rozvojem společnosti se rozšířila i výroba kuřáckých potřeb, koňaků a plnicích per. Značka vyrábí své parfémy od roku 1984, kdy vznikla také vůně Davidoff Classic. Zajímavé je, že o čtyři roky později vznikla vůně Davidoff Cool Water, která je dodnes ceněná a kupovaná. Od roku 1996 značka vyrábí také parfémy pro ženy. 

Davidoff - dámský parfém

Dámské parfémy Davidoff jsou určeny moderním ženám, které mají zároveň nádech romantiky. Vyznačují se především květinovými tóny v kombinaci s jemnými vůněmi spojenými s vodou a svěžestí. Parfém Davidoff Cool Water Woman je již celosvětovou klasikou. Premiéru měl v roce 1996 a od té doby má mnoho fanoušků a fanynek a jejich počet neustále roste.  Hlavní tóny této vůně jsou: kalon, černý rybíz, citron, šeřík, latos, meloun, ananas. Srdce voní po hlohu, konvalinkách, růži, lotosu, severském bobkovišti, jasmínu a medu. Základ tvoří: pižmo, vanilka, vetiver, ostružina, broskev, santalové dřevo, fialka, malina. 

Mnoho žen si také zamilovalo Davidoff Run Wild For Her. Složení zaujme kombinací ovoce granátového jablka, pistácie a jasmínu. Hodí se pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti. Po přivonění k vůni budete mít dojem, že pochází přímo ze srdce divoké přírody. 

Davidoff - jaký parfém si vybrat?

Pokud od parfému vyžadujete nejen krásnou vůni, ale také trvanlivost, měli byste si vybrat parfém složený profesionály. Výběr výrobku z dámského parfému Davidoff je zárukou luxusní vůně a vaší spokojenosti. 

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, davidoff cool water game price, davidoff women's, davidoff parfém, davidoff women's perfume, davidoff parfém, davidoff women's perfume, davidoff parfém, davidoff parfém, zino davidoff cool water, zino davidoff cool water woman, zino davidoff echo.