Dámský parfém Ariana Grande

Značkový parfém Ariany Grande - parfém Ari evokuje radost, lehkost a mladistvou svěžest. Dokonale ovocná vůně s prvky květinových tónů, která je vhodná pro každý den i pro zvláštní příležitosti. V našem obchodě s francouzskými parfémy najdete originální parfémy Ari nebo jejich náhražky, které se neliší od složení značkových vůní. Ekvivalenty z naší nabídky si můžete zakoupit ve třech velikostech, takže parfém jistě přizpůsobíte svým potřebám.

Dámský parfém Ariana Grande - ideální pro každou ženu

Samozřejmě si můžeme všimnout velkého množství dámských parfémů, které se liší nejen vůní, ale také stylem flakonu, charakterem nebo kapacitou. Mezi oblíbenými tóny vůní pro ženy můžeme vyzdvihnout zejména květinové a ovocné vůně, které jsou sladké a ideálně se hodí pro každou ženu, zejména pro ty, které mají rády jemné nebo delikátní vonné kompozice. Proto se takovým ženám bude určitě líbit dámský parfém Ariana Grande, jehož sladká vůně je nejvýraznější a přitahuje pozornost.

Výběr správného parfému by neměl záviset pouze na dané vůni, ale důležitou roli hraje také sladění parfému s vaší osobností nebo dokonce typem pleti. V našem obchodě můžete zakoupit značkové a originální dámské parfémy nebo jejich náhražky se stejnou vůní. Výběr parfému je na vás! Určitě se v nich budete cítit výjimečně žensky.

Ariana Grande - Ari je dokonalým návrhem pro milovníky ovocné sladkosti uzavřeným v geometrickém flakonu s dekorativní aplikací, kde parfém rozhodně vyniká nad ostatními.

Dámský parfém Ariana Grande - jedinečná vůně pro ženy

Vůně věnovaná značce slavné zpěvačky Ariany Grande je osobní ozdobou zpěvačky, která je známá tím, že její výrobky mají vždy jedinečnou vůni, charakter a styl. Vynikají nejen složením vůně, ale také designem flakonu, který je nesmírně elegantní a velmi ženský.

Vůně věnovaná značce Ariana Granda je směsí ovoce, která se nečekaně promění v ženskou kytici složenou z jemných květin. Tato vůně je proto velmi romantická, smyslná a výrazná. V hlavě samozřejmě najdete tóny šťavnaté hrušky, růžového grapefruitu a malin. V srdci se zase objevuje růže, konvalinka a květ vanilky. Základ neboli base se skládá z pižma, dřevitých tónů a marshmallows, které dokonale dotvářejí celou vůni.