Kylie Minogue dámský parfém

Kylie Minogue je světoznámá zpěvačka a herečka. Dodnes má herečka věrné fanoušky, kteří se zatajeným dechem sledují její kariéru. Na vrchol slávy se dostala díky svému talentu, kráse, tvrdé práci a odhodlání. Její kolekce parfémů byly také poměrně úspěšné.

Kylie Minogue - společnost

Kylie Minogue je australského původu. Přes den pracuje jako herečka a zpěvačka, ale běžně se angažuje i v různých charitativních organizacích. Kylie Minogue začala s herectvím už jako dítě. Úspěšně ztvárnila jednu z postav v televizní telenovele Neighbours.

Své první vážnější pěvecké kroky podnikla v roce 1987. Singl "The Locomotion" se dostal na vrchol australské hitparády. Celé album bylo poměrně úspěšné také v Asii, Velké Británii, Kanadě a Spojených státech. Může se pochlubit spoluprací s uznávanými hudebníky, jako je Nick Cave.

Zpěvačka a herečka také úspěšně vydává nové vůně, které si získávají fanoušky a prodávají se ve velkém množství po celém světě. Její první vůně Darling byla uvedena na trh v roce 2006.

Kylie Minogue - dámský parfém

Dámský parfém Kylie Minogue je určen pro dámy, které milují život, jsou okouzlující a velmi ženské. To jsou vlastnosti, které odlišují hvězdné vůně od ostatních vůní dostupných na trhu. Kolem každého nositele vytvářejí jedinečnou auru. Každá z jejích vůní má silný charakter a pevnost.

Jednou z jejích nejkrásnějších vůní, kterou doporučujeme, je Kylie Minogue - Showtime. Složení patří do květinově-ovocné skupiny.

Vrchní tóny: černý rybíz a jahoda

Srdce: frézie, lékořice, šeřík, tahitská gardénie a růže.

Základní tóny: brazilské růžové dřevo, bílé pižmo a pralinka.

Kylie Minogue - jaký parfém zvolit?

Dámský parfém Kylie Minogue zaručeně vydrží. Tyto vůně umožní každé ženě objevit sebevědomí a charisma. Skvěle se hodí i k večerním šatům a trochu jemnější vůně podtrhnou i každodenní styl.

Pokud si chcete užít výjimečnou trvanlivost parfémů, musíte používat ty, které jsou složeny profesionály. Jen tak máte záruku, že se budou vyznačovat výjimečnou vůní a vysokou odolností. Nezapomeňte také, že by měly odpovídat vaší osobnosti. Dámský parfém Kylie Monigue tak podtrhne krásu každého stylu!

Uživatelé internetu také hledali: substitute, equivalent, kylie minogue perfume.