Dámský parfém Balenciaga

Parfém Balenciaga je pojmenován po charismatickém návrháři, který vytvořil jeden z oblíbených módních domů. Mezi jeho kolekcemi najdete také řadu parfémů pro ženy. V našem obchodě najdete dámské parfémy Balenciaga v jedinečném designu, které se budou hodit pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti.

Dámský parfém Balenciaga

První vůně, která byla uvedena na trh pod jménem Balenciaga, se jmenovala Le Dix v roce 1947 a odkazovala na adresu butiku v Paříži. Balenciaga dodnes nabízí parfémy s jedinečnými vonnými kompozicemi. Značka je známá především svým minimalismem a jednoduchostí, což můžeme vidět nejen v její oděvní řadě, ale také v jejích parfémech. Jedná se o ceněnou řadu vůní pro ženy, které jsou energické a jemné zároveň, takže potřebují jemné a výrazné vonné tóny. Dámské parfémy Balenciaga jsou jemné a sofistikované kompozice, které zdůrazňují ženskost, podněcují představivost a vynikají. Parfém Balenciaga je vhodný pro elegantní a večerní vycházky nebo pro každodenní setkání s blízkými. Jsou trvanlivé a intenzivní a mohou být doplňkem ve zvláštních situacích.

Balenciaga parfém pro ženy - poznámky k vůni

Dámský parfém Balenciaga je sofistikovaná vonná kompozice, která vyvolává emoce a nedovolí vám zapomenout na sebe sama. Proto v naší francouzské parfumerii najdete tuto originální směs vůní - Balenciaga Florabotanica. Vznikla v roce 2012, ale stále je velmi oblíbená a vybírají si ji moderní a sebevědomé ženy. Kompozice vůně byla vytvořena s důrazem na každý detail, aby parfém vynikal těmi nejkvalitnějšími ingrediencemi. Parfém se vyznačuje především svou trvanlivostí a dostatečnou dobou působení na pokožce.

Hlavu vůně Balenciaga Florabotanice tvoří máta, srdce růže, konopí a hřebíček, základ jantar. Jemné, přesto aromatické a výrazné vonné tóny, které se na pokožce dokonale prolínají. Tuto jedinečnou vůni ocení určitě každá žena. Kromě svých vonných vlastností se Balenciaga vyznačuje také stylem svých flakonů, které patří k nejoriginálnějším a nejminimalističtějším. Moderní a zároveň atraktivní design je u výrobků Balenciaga základem. Dámský parfém je harmonií v každém detailu - dokonalé proporce zajišťují trvanlivost vůně, která potěší ihned po nanesení přípravku. 

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, balenciaga florabotanica cena, balenciaga parfém, balenciaga parfém pro ženy, florabotanica balenciaga cena, florabotanica cena, florabotanica parfém cena.