L'amour Classic 226/Inspirováno Armani - Acqua Di Gio MEN

L'amour Classic 226/Inspirováno Armani - Acqua Di Gio MEN

105,00 Kč
Množství

  • Rychlé a bezpečné nakupování - objednávka vám zabere jednu minutu!
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1400 KČ
  • Vůně, kterou jste obdrželi, nesplnila vaše očekávání? Na vrácení máte 14 dní.

"Úžasný výtvor od Armaniho!

Francouzský parfém Acqua di Gio lze přirovnat k muži, který chodí po kladině. V jedné ruce drží sílu, pevnost a sebedůvěru, v druhé něhu, citlivost a jemnost. Vůně působí na své okolí jako mořská vlna, která připlouvá ke břehu, vidíme, jakou má sílu, ale jakýmsi magickým způsobem nás uklidňuje. Značkové náhražky parfémů Armani nepochybně podtrhnou vašeho úžasného ducha. Nedělají to však nijak nápadně, ale spíše nenápadně lákavě a jemně vyzývavě. 

Tajemný vánek!

Parfém L'amour Classic Acqua di Gio se vyznačuje množstvím vůní, které spolu dokonale ladí. Ne každý tvůrce dokáže z velkého množství ingrediencí vytvořit tak velkolepý výtvor. Nicméně kdo, když ne Giorgio Armani. Parfém inspirovaný vůní Acqua di Gio nás ve svých vrchních tónech přivítá neobvyklou kombinací citrusů a květin. Poté se rozvine nádherná kompozice vůní muškátového oříšku, resedy, koriandru, sladké fialky a cyklámenu. Vše je obohaceno o květinové a mořské tóny. Nejzajímavější je, když se do hry dostanou základní tóny. Cítíme v ní pižmo, ambru, cedr a dubový mech. Tyto ingredience předznamenávají nepolapitelnou záhadu... a smyslnou hru. Přidáte se?"

Poznámky k vůni:

Vrchní tóny: pomeranč, limetka, mandarinka, bergamot, citron a neroli.

Srdce: cyklámen, reseda, fialka, frézie, hyacint, růže a jasmín, ovocné a mořské tóny, muškátový oříšek, koriandr, rozmarýn, broskev a calone.

Základní tóny: ambra, pačuli, dubový mech, cedr a bílé pižmo.

030523

L'amour Classic 226/Inspirováno Armani - Acqua Di Gio MEN - Recenze (0)