Pánský parfém ambra

V nabídce naší online parfumerie FrancuskiePerfumy.pl naleznete širokou škálu pánských vůní s ambrou, díky kterým se vždy obklopíte jedinečnou vonnou mlhou. Pánské parfémy s ambrou se vyznačují teplými tóny, a proto jsou ideální jako podzimní a zimní vůně. Zjistěte, čím se vyznačuje ambrový parfém, a vyberte si tu správnou vůni pro vás!

Ambra - charakteristika vůně

Zajímá vás, jak voní ambra? Je to vůně s orientálními tóny a navíc dřevitým charakterem. Ambra připomíná aromatickou směs vůně dřeva, medu a také koření. Je mimořádně výrazná a mnohem více zvýrazňuje ostatní tóny vůně. Za zmínku stojí, že ambra je složka, která zvyšuje trvanlivost ostatních vonných tónů.

Ambra - jak se získává

Ambra, známá také jako ambra, je zkamenělá pryskyřice jehličnatých stromů, nejčastěji borovic, jejíž stáří se odhaduje na stovky milionů let. V důsledku poškození kůry se uvolňuje ven a vlivem dlouhodobého působení různých atmosférických faktorů zkamení. V Polsku je tato látka známá jako jantar.

Jantarový parfém - pro koho?

Pánský parfém s ambrou bude ideální pro všechny muže, kteří ve svém okolí oceňují orientální tóny vůní. Rozhodně celou kompozici zateplí a váš styling získá hloubku a charakter. Parfémy s ambrou se hodí jak pro každodenní nošení, tak pro zvláštní příležitosti. Pro dosažení co nejoriginálnějšího účinku se vyplatí zvolit ambru ve správné společnosti.

Jaký parfém zvolit?

Při rozhodování o výběru parfému musíme věnovat pozornost několika důležitým otázkám, které rozhodnou o tom, zda s ním budeme spokojeni. Je velmi důležité vsadit na dlouhotrvající vůně, které jsou vhodné pro danou příležitost a osvědčené. Stojí za to vědět, že přídavek ambry do parfémů ovlivňuje jejich trvanlivost, takže si můžete být jisti, že vás její vůně bude provázet delší dobu.