Perfumy z kwiatkiem

Mohlo by se zdát, že flakony jsou jen obalem pro vůni, že nejsou vůbec důležité. To však není pravda. Již ve starověku se začala věnovat velká pozornost typu nádob používaných k uchovávání vonných látek. V období renesance vznikaly nádherné foukané skleněné flakony, kterými byly Benátky proslulé a které již samy o sobě byly považovány za umělecké dílo.

Tvar flakonu je záležitost, o které téměř nepřemýšlíme, ale ve skutečnosti má při výběru parfému velký význam. Pozorujeme regály obchodů a naši pozornost jistě nejprve upoutají jemné a extravagantní obaly. Lahve mají různé tvary a přitahují naše oči, čímž se nám vryjí do paměti.

Parfém pro ženy s květinou

Ve světě parfémů je bezpochyby nejdůležitější samotná vůně - o tom není pochyb. Někdy je pro některé lidi důležité i to, jaká značka stojí za danou kompozicí, jaká historie provázela její vznik nebo co bylo hlavní inspirací parfuméra při přípravě složek dané vůně.

V dnešní době se značky parfémů snaží, aby flakony dokonale odrážely charakter a atmosféru parfému. Někdy však jdou značky ještě dál a největší zájem vzbuzuje samotný flakon a reklamní kampaň, která o nich vyvolává diskuse. Skvělým příkladem může být parfém zdobený květinou, který se pozná hlavně podle toho, že je... zdobený květinou! Absolutním průkopníkem tohoto typu zdobení je Marc Jacobs, který vydal řadu parfémů s květinou jako uzávěrem.

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet

Jiskřivá vůně sladkých bílých malin ve vrchních tónech se snoubí se svěžestí bergamotu a aromatických ostružin. Srdce parfému se vyznačuje jemností sedmikrásek a okouzlujícího jasmínu. Hluboké tóny založené na dřevitých akordech a pižmu dodávají celé kompozici hřejivý a svůdný charakter.

Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykový a podmanivý charakter původní verze s nečekanou svěžestí vzduchu. Tváří kampaně je modelka Kaia Gerber, která dokonale odráží ideál bezstarostné dívky, která si chce užívat života naplno. Zamilujte si tuto radostnou vůni uvedenou na trh v roce 2019.

Marc Jacobs Daisy

Parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy vás přenese na sluncem zalitou louku plnou jemných sedmikrásek. Je mladistvá, radostná, hravá a má nenápadnou eleganci - stejně jako žena, pro kterou byla tato ikonická vůně vytvořena. V úvodu vůně se prolínají akordy lesních plodů, intenzivní zelené aroma fialkových listů a svěží tóny šťavnatého grapefruitu. Následuje elegantní květinové srdce s fialkou, jasmínem a gardénií. Pudrový, jemný základ vůně tvoří bílé dřevo, pižmo a nádech vanilky.

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, laura biagiotti laura 75ml, parfém s květinou.