Značkové dámské parfémy

Jimmy Choo

1 755,20 Kč
Objem

Je samozřejmé, že ideální značkový dámský parfém musí mít především dlouhou výdrž. Vůně by měla být přizpůsobena osobnosti a ročnímu období a flakon by měl být chloubou značky. Mezi oblíbené dámské vůně patří květinové a citrusové, některé ženy však mají rády i pikantnější tóny.

Dámské parfémy

Vůně by měla nejen podtrhovat osobnost ženy, ale také odpovídat počasí, které venku panuje. V létě obvykle volíme lehké dámské parfémy, které jsou osvěžující a dodávají energii v horkých dnech.

V zimě obvykle saháme po květinových vůních, trochu těžších a výraznějších. Je důležité, aby parfém odpovídal vaší povaze, ale také příležitosti. Každý den sáhneme po jiné vůni, jinou použijeme do práce nebo do školy a další na večerní párty.

Některé ženy mají své oblíbené a léty vyzkoušené vůně, zatímco některé dámy raději experimentují a mění vůně podle nálady nebo nejnovějších trendů.

Dámské značkové parfémy

Dámské značkové parfémy Cult se těší velké oblibě již mnoho sezón. Nikdy nevyjdou z módy a jsou vždy perfektním dárkem. Stojí však za to sledovat i vonné novinky, které se objevují každý rok. Možná mezi nimi najdete svůj nový oblíbený produkt ve stylovém flakonu?

Parfém je stejně důležitý jako oblečení nebo doplňky. Měly by být vybrány tak, aby co nejlépe vyhovovaly dané příležitosti a osobnosti. Dámské značkové parfémy mají mnoho různých vonných tónů, takže si každá žena najde něco vhodného pro sebe.

Parfém a toaletní voda jsou tři dostupné varianty vůní, z nichž se můžete rozhodnout, která forma je pro vás nejvhodnější. Koncentrace vonných olejů v originálních dámských parfémech se pohybuje mezi 20-40 %. Nejtrvanlivější dámské parfémy mají vysoký podíl esenciálních olejů. Díky tomu voní dlouho a intenzivně.

Parfémová voda obsahuje asi 10-15 % esenciálních olejů, takže na pokožce vydrží dlouhé hodiny a intenzivně voní. Oblečení postříkané parfémovanou vodou může být cítit i při dalším nošení.

Toaletní voda naopak není dlouhotrvající, ale je oblíbená mezi milovníky lehkých vůní. Pokud však někdo touží po jedinečné a dlouhotrvající vůni, vyplatí se sáhnout po značkových parfémech pro ženy nebo parfémovaných vodách.

Parfémy pro ni

Každá žena chce najít svou dokonalou vůni, která se jí bude líbit, bude vyhovovat její osobnosti a okolí si ji s ní bude spojovat. Často je třeba mnoha pokusů a několika neúspěšných nákupů, abyste nakonec našli ten nejlepší dámský parfém. Pro lepší výběr dámského parfému je užitečné vědět, jaké typy vůní jsou na trhu k dispozici.

Květinové kompozice patří mezi nejoblíbenější parfémy u žen. Květinové vůně se často mísí s ovocnými nebo orientálními vůněmi, aby vznikl více či méně sladký parfém pro ženy. Květinové tóny vůně jsou nesmírně elegantní, velmi ženské a dokonale se hodí pro dámy všech věkových kategorií. Lze je použít i pro různé příležitosti a večerní vycházky. Pokud chcete udělat neobvyklý dojem, vyplatí se vsadit také na vůně kombinované s květinovými, např. ovocnými, orientálními nebo pudrovými.

·       Chyprové vůně se doporučují ženám, které se vyznačují sebejistotou a vrozenou elegancí. Obvykle jsou to poměrně intenzivní a pro někoho trochu těžké vůně. Používají vůni dubového mechu, která se kombinuje například s vůní růže nebo pačuli.

    CCitrusové vůně jsou obvykle velmi svěží, lehké a jemné. Vybírají si je hlavně mladé a aktivní ženy, které potřebují každý den trochu energie a závan čerstvého vzduchu. Citrusový parfém je ideální pro léto, ať už máte jakýkoli vkus. Krásně se hodí ke slunečnému počasí venku. A v kombinaci s letním deštěm tvoří neodolatelnou kombinaci.

ZSmyslné orientální parfémy, které si vybírají především odvážné a sebevědomé ženy, se vyznačují intenzivní vůní, která se dlouho vznáší ve vzduchu. Cítíte kořeněnou vůni, skořici a kardamom. Skvěle se hodí k večerním šatům, elegantním večeřím a banketům. Také tento typ vůně bychom měli používat hlavně v zimě, protože kořeněná vůně připomíná zimní večery u krbu.   

Parfém má 3 vonné tóny, a proto potřebuje čas na rozvinutí. První vůně parfému na kůži není jediná. Navíc se poměrně rychle vypařuje, už po 30 minutách - to je tzv. poznámka na hlavě. Další tón vůně, tón srdce, vydrží ještě několik hodin. I když předchozí dva tóny vůně vyprchají, zůstává základní tón, který je nejtrvalejší.

Parfémy pro ženy

Abychom vyhověli potřebám našich zákazníků, neustále rozšiřujeme naši nabídku parfémů. Jak tradiční a osvědčené vůně, tak i novinky, které ukradnou srdce mnoha ženám. Stojí za to vybrat si dámské parfémy z naší kolekce, protože je to záruka vysoké kvality odpovídající ceně výrobku.

Díky našim webovým stránkám si můžete koupit značkové dámské parfémy a jejich ekvivalenty, které se neliší vůní, ale rozhodně se liší cenou.

Naše francouzské parfémy doporučujeme každé ženě, která hledá vlastní vůni nebo si chce koupit oblíbený a osvědčený parfém za atraktivní cenu. 

Uživatelé internetu také hledali: náhrada, ekvivalent, dámský parfém, dámský parfém co, dámský parfém doporučujete, dámský parfém na léto, dámský parfém nejhezčí, elegantní dámský parfém, firemní parfém, firemní dámský parfém, Francouzský dámský parfém, jaký je nejhezčí dámský parfém, kenzo jungle fake, který parfém je nejtrvanlivější, lady gaga fame 50ml, lancome la vie est belle fake, pěkný dámský parfém levně, pěkný parfém pro dívky, pěkný parfém pro dívku, značkový parfém, značkový parfém pro ženy, značkový parfém levně, značkový francouzský parfém, značkový parfém pl, moschino i love love love fake, moschino love love love iperfume, nejoblíbenější parfém, nejoblíbenější dámský parfém, nejoblíbenější parfém v Polsku, nejhezčí dámský parfém, nejhezčí značkový parfém nejoblíbenější dámský parfém v Polsku, nejlevnější značkový parfém, nejtrvanlivější dámský parfém, nejtrvanlivější dámský parfém, levný parfém, levný dámský parfém, originální dámský parfém levně ovocné vůně parfémů, dámské parfémy, citrusové dámské parfémy, dámské parfémy, jemné dámské parfémy, značkové dámské parfémy, francouzské dámské parfémy, dámské parfémy, které voní dlouho, značkové dámské parfémy nejhezčí dámské parfémy, nejoblíbenější parfémy pro ženy, názvy parfémů pro ženy, novinky parfémů pro ženy, originální parfémy pro ženy, ceny parfémů escada, francouzské parfémy pro ženy, značkové parfémy, parfémy na léto pro ženy, originální parfémy pro ženy, svěží dlouhotrvající parfémy, krásné dámské parfémy, krásné parfémy pro ženy, doporučené parfémy, doporučené parfémy pro ženy, oblíbené parfémy pro ženy, saint laurent yves, shop. parfémy. fm login, sladký parfém na léto, svěží dlouhotrvající parfém pro ženy, svěží vůně na léto pro ženy, levný a dobrý parfém pro ženy, levný parfém, který voní dlouho, levný parfém na léto, dlouhotrvající parfém pro ženy, dlouhotrvající parfém na léto, dlouhotrvající letní parfém, dlouhotrvající levný dámský parfém, dlouhotrvající dámský parfém, dlouhotrvající dámská vůně, citrusová vůně pro ženy, dámský parfém, dámský parfém na léto, květinový parfém, chypre vůně pro ženy, známý francouzský parfém.